Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras

Nacionalinis konkursas ,,Apdailininkas (statybininkas) 2017″

www.telsiurpmc.lt

Direktorė Nijolė Jastrumskienė  pirmoji profesinių mokyklų vadovo kvalifikacinė kategorija

 

Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių. 


Juridinių asmenų registras

Kodas: 190807514


S.Daukanto g. 6b, Varniai 

LT 88318, Telšių raj.

Tel./Fax. 8 444 47696

El.paštas: info@telsiurpmc.lt


TELŠIUOSE:

S.Daukanto g. 17 Telšiai

Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571

El.paštas:telsiai.sektorinis@gmail.com

BIBLIOTEKA

Darbo laikas: 10.45 - 19.30 val

PASLAUGOS


NUORODOS
Akcija „Obuolys vietoj cigaretės“

Gegužės 31-oji minima kaip Pasaulinė diena be tabako. Tradiciškai tą dieną organizuojama akcija „Obuolys vietoj cigaretės“, kurios tikslas yra apsaugoti dabartinę ir būsimas kartas nuo tabako vartojimo bei pasyvaus rūkymo sukeliamų pavojų. Šią dieną visi rūkantieji yra skatinami  bent vieną dieną nerūkyti.

Pasaulinė diena be tabako buvo paminėta ir mūsų mokykloje. Į aktų salę susirinkusiems mokiniams buvo norima priminti, kokią žalą rūkančiųjų ir nerūkančiųjų sveikatai daro rūkymas, vis dar išliekantis vienu iš svarbiausių lėtinių  neinfekcinių ligų rizikos faktoriumi. Tabako rūkymas yra labiausiai paplitusi priklausomybės liga, klasifikuojama tarptautinėje ligų klasifikacijoje TLK-10 šifru F-17. Mokiniai buvo paraginti atsisakyti šio žalingo įpročio, skatinti nepradėti rūkyti bei saugoti ir branginti savo sveikatą. Jiems buvo priminta, kad labai lengva įprasti prie šio žalingi įpročio, bet juo atsikratyti sunku.

Per akciją mokiniai surinko dėlionę, skirtą Pasaulinei dienai be tabako, pademonstravo plaučių švarumą pūsdami akcijos balionus ir taip išreiškė savo požiūrį prieš rūkymą. Buvo dalijami obuoliai, ant kurių buvo lipdukai su užrašu „Padaryk kažką nuostabaus“, kaip sveikos gyvensenos simboliai, ir platinami informaciniai lankstinukai, verčiantys susimąstyti apie rūkymo žalą. Smagu, kad mūsų mokiniai, mokytojai pritarė ir dalyvavo šioje švietėjiškoje akcijoje.

 

 

Socialinė pedagogė Daiva Lukošienė

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Dalia Sarakauskienė

TĖVAMS

EGZAMINAI

PAGALBA

KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINIS PENKTADIENIS - TĖVŲ DIENA. GALITE LANKYTIS PAMOKOSE, PASIKALBĖTI SU MOKYTOJAIS APIE JŪSŲ VAIKŲ GEBĖJIMUS DALYKŲ PAMOKOSE; SUSITIKTI SU GRUPĖS VADOVU.

UGDYMAS KARJERAI


ARCHYVAS
APKLAUSA