Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras

Nacionalinis konkursas ,,Apdailininkas (statybininkas) 2017″

www.telsiurpmc.lt

Direktorė Nijolė Jastrumskienė  pirmoji profesinių mokyklų vadovo kvalifikacinė kategorija

 

Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių. 


Juridinių asmenų registras

Kodas: 190807514


S.Daukanto g. 6b, Varniai 

LT 88318, Telšių raj.

Tel./Fax. 8 444 47696

El.paštas: info@telsiurpmc.lt


TELŠIUOSE:

S.Daukanto g. 17 Telšiai

Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571

El.paštas:telsiai.sektorinis@gmail.com

BIBLIOTEKA

Darbo laikas: 10.45 - 19.30 val

PASLAUGOS


NUORODOS
,,Kaziuko mugė 2018

Kovo mėn. 2 dieną VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro  mokiniai dalyvavo renginyje ,, Kaziuko mugė 2018“Janapolės pagrindinėje mokykloje.

Mugei mokiniai ruošėsi iš anksto. Bendrabutyje gyvenantys mokiniai, vadovaujami bendrabučio auklėtojos Bronislavos Taujanskaitės, darė įvairius dirbinius: vilna apvėlė muiliukus, gamino velykinius suvenyrus, saldainių ,,tortus“. Vyr. profesijų mokytojų Edmundo Skrodenio ir  Vidos Šimkienės vadovaujami mokiniai gamino popierines gėles, kurių viduryje puikavosi spalvingi saldainiai,  įvairius dirbinius iš metalo: žvakides, rankenas, suvenyrus. Virėjų specialybės mokiniai, vadovaujami profesijų mokytojų, kepė bandeles.

Virėjų specialybės mokinė Sandra Bagočienė svečiams ir pirkėjams siūlė įsigyti pačios paruoštų įvairių skanėstų: spurgų, pyragų, sausainių, kuriuos  greitai išpirko mugės lankytojai.

Malonu, kad mugės lankytojai išsinešė ne tik mūsų gausias lauktuves, bet  gerą ir pavasarišką   nuotaiką.  ,,Kaziuko mugė“ Centro mokiniams – viena iš verslumo pamokų. Čia mokiniai skatinami kurti, įgyvendinti ir parduoti savo idėjas,  ugdomi mokinių profesiniai ir verslumo gebėjimai.

Bibliotekos vedėja Danutė Skrodenienė

Bendrojo ugdymo (gimnazijos) skyriaus vedėja , vyr. profesijos mokytoja Vida Šimkienė

TĖVAMS

EGZAMINAI

PAGALBA

KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINIS PENKTADIENIS - TĖVŲ DIENA. GALITE LANKYTIS PAMOKOSE, PASIKALBĖTI SU MOKYTOJAIS APIE JŪSŲ VAIKŲ GEBĖJIMUS DALYKŲ PAMOKOSE; SUSITIKTI SU GRUPĖS VADOVU.

UGDYMAS KARJERAI


ARCHYVAS
APKLAUSA