Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras

Nacionalinis konkursas ,,Apdailininkas (statybininkas) 2017″

www.telsiurpmc.lt

Direktorė Nijolė Jastrumskienė  pirmoji profesinių mokyklų vadovo kvalifikacinė kategorija

 

Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių. 


Juridinių asmenų registras

Kodas: 190807514


S.Daukanto g. 6b, Varniai 

LT 88318, Telšių raj.

Tel./Fax. 8 444 47696

El.paštas: info@telsiurpmc.lt


TELŠIUOSE:

S.Daukanto g. 17 Telšiai

Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571

El.paštas:telsiai.sektorinis@gmail.com

BIBLIOTEKA

Darbo laikas: 10.45 - 19.30 val

PASLAUGOS


NUORODOS
Knygos J. Green ,, Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ pristatymas

Vasario 27 d. VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro bibliotekoje vyko popietė –  knygos pristatymas, kurioje dalyvavo mokiniai, auklėtota B. Taujanskaitė . Popietę organizavo Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Varnių miesto bibliotekos darbuotojos V. Krenciuvienė ir Z. Macienė, bibliotekos vedėja D. Skrodenienė. Knygą pristatė ir savo jausmais , emocijomis perskaičius knygą, dalijosi mokytoja R. Galkontienė. Pagrindinė šios knygos autoriaus mintis kuriant knygą, buvo  iškelti gyvenimo suvokimą ir meilę kaip didžiausią žmogišką vertybę, parodyti ,  kaip elgiamės su kitais, kai esame išsigandę, kaip baimė įtakoja žmoniškumą kitų atžvilgiu, kad reikia džiaugtis gyvenimu, mylėti kiekvieną gyvenimo akimirką, dažniau šypsotis. Mokiniai susidomėję klausėsi įdomaus pasakojimo, susikaupę peržiūrėjo filmą.

Tikimės, kad knyga pasiekė pačias mokinių širdies gelmes , suvirpinimo jautriausias sielos stygas. Knygą J. Green „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ rekomenduojame perskaityti kiekvienam!

 Bibliotekos vedėja Danutė Skrodenienė

TĖVAMS

EGZAMINAI

PAGALBA

KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINIS PENKTADIENIS - TĖVŲ DIENA. GALITE LANKYTIS PAMOKOSE, PASIKALBĖTI SU MOKYTOJAIS APIE JŪSŲ VAIKŲ GEBĖJIMUS DALYKŲ PAMOKOSE; SUSITIKTI SU GRUPĖS VADOVU.

UGDYMAS KARJERAI


ARCHYVAS
APKLAUSA