Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras

Nacionalinis konkursas ,,Apdailininkas (statybininkas) 2017″

www.telsiurpmc.lt

Direktorė Nijolė Jastrumskienė  pirmoji profesinių mokyklų vadovo kvalifikacinė kategorija

 

Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių. 


Juridinių asmenų registras

Kodas: 190807514


S.Daukanto g. 6b, Varniai 

LT 88318, Telšių raj.

Tel./Fax. 8 444 47696

El.paštas: info@telsiurpmc.lt


TELŠIUOSE:

S.Daukanto g. 17 Telšiai

Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571

El.paštas:telsiai.sektorinis@gmail.com

BIBLIOTEKA

Darbo laikas: 10.45 - 19.30 val

PASLAUGOS


NUORODOS
Konkursas „Greitasis teksto rinkimas“

2018 m. kovo 22 dieną vyko informacinių technologijų konkursas „Greitasis teksto rinkimas“. Praeitais metais VšĮ Telšių RPM centre vykęs renginys šiais metais persikėlė į Telšių „Kranto“ progimnaziją. Konkurse dalyvavo ne tik mūsų Centro mokiniai ir mokytojai, bet ir Telšių miesto bei rajono mokyklų atstovai. Mūsų Centro mokinys Donatas Ubartas tarp dvyliktokų buvo antras, o Julius Jankauskas – trečias. Tarp vienuoliktokų Gerdas Šarkauskas buvo ketvirtas ir tik keliais taškais atsiliko nuo prizinės trečiosios vietos. Šioje amžiaus grupėje taip pat dalyvavo Dovydas Kubilius ir Aurimas Škimelis.
Centro profesijos mokytojai Giedrius Bagdonas ir Vilija Rekašienė konkurso dalyviams pristatė VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro veiklą, išsamiai papasakojo ir pademonstravo trimačio spausdintuvo bei pjaustyklės (ploterio) galimybes. Užsiėmimų metu mokiniai patys pasiruošė ir prisiklijavo ornamentą iš plėvelės, išpjaustytą ploteriu.
Besikeičiančioms mokinių grupelėms profesijos mokytojos: Elena Žvirzdinienė, Daiva Lukošienė ir Inga Ramonienė pristatė Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo profesinio mokymo programą, kur mokiniai susipažino su viena iš specialybės veiklų – dekoratyviuoju siuvimu – modernia siuvimo – siuvinėjimo mašina.
VšĮ Telšių RPM centras buvo šio renginio rėmėjas: mokiniai džiaugėsi mūsų mokinių sumaketuotais spalvingais diplomais. Pirmų vietų laimėtojai puikavosi apdovanojimais – aplikacija redaguotais marškinėliais, kuriuos bendradarbiaujant su Kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės profesijos mokytojais pasiuvo Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo specialybės profesijos mokytojos.
Tikimės ir ateityje bendradarbiauti su bendrojo ugdymo mokyklų mokiniais, bendroje veikloje randant teisingą profesinį pasirinkimą.


Mokytojas Giedrius Bagdonas

TĖVAMS

EGZAMINAI

PAGALBA

KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINIS PENKTADIENIS - TĖVŲ DIENA. GALITE LANKYTIS PAMOKOSE, PASIKALBĖTI SU MOKYTOJAIS APIE JŪSŲ VAIKŲ GEBĖJIMUS DALYKŲ PAMOKOSE; SUSITIKTI SU GRUPĖS VADOVU.

UGDYMAS KARJERAI


ARCHYVAS
APKLAUSA