Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras

Nacionalinis konkursas ,,Apdailininkas (statybininkas) 2017″

www.telsiurpmc.lt

Direktorė Nijolė Jastrumskienė  pirmoji profesinių mokyklų vadovo kvalifikacinė kategorija

 

Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių. 


Juridinių asmenų registras

Kodas: 190807514


S.Daukanto g. 6b, Varniai 

LT 88318, Telšių raj.

Tel./Fax. 8 444 47696

El.paštas: info@telsiurpmc.lt


TELŠIUOSE:

S.Daukanto g. 17 Telšiai

Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571

El.paštas:telsiai.sektorinis@gmail.com

BIBLIOTEKA

Darbo laikas: 10.45 - 19.30 val

PASLAUGOS


NUORODOS
Mokinių stažuotė Maltoje

Jau baigėsi mokinių stažuotė Maltoje pagal įgyvendinamą Erasmus+ mobilumo projektą „Profesinių gebėjimų tobulinimas per tarptautinę patirtį“  Nr. 2017-1-LT01-KA102-035140. Nuo 2017 m. spalio 15 d. iki lapkričio 12 d. keturias savaitės IT srities 6 mokiniai iš  VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro ir Centro partnerių, Mažeikių politechnikos mokyklos stažavosi Maltos įmonėse, kur gilino savo profesines žinias ir tobulino gebėjimus. Mokiniai stažavosi įmonėse, užsiimančiose reklamos gamyba, spauda, It technika, žiniasklaida. ApKp16 grupės mokinys Donatas Ubartas dirbo „Bits and Bytes“ parduotuvėje, kuri užsiima elektroninių prekių pardavimu ir tokių paslaugų teikimu. Donatas dalinasi įspūdžiais: „Mano užduotis buvo – sutvarkyti parduotuvės internetinį puslapį, kuris buvo tik pradėtas daryti. Aš turėjau rasti ir ištaisyti klaidas, patobulinti dizainą. Dirbti nebuvo lengva, nes viena maža klaidelė ir viską reikėjo pradėti iš naujo, nes tinklalapis „mirė“. Taip aš išmokau kurti tinklapius, žinau klaidas, kurių tikiuosi nebedaryti“.

Giedrius Lileikis stažavosi firmoje „Uniprint“: „ Atvykus Maltoje viskas pasirodė šiek tiek keista ir neįprasta, bet laikui bėgant pripratau. Mano darbovietė Maltos masteliu atrodė tolokai nuo gyvenamos vietos, bet vertinant didmiesčio atstumais, pusvalandis kelio autobusu neatrodytų daug. Stažuotės metu teko susidurti su įvairiomis užduotimis. Išmokau dirbti su Adobe Iliustrator programa, naudotis naujais spausdinimo aparatais ir ploteriais (braižytuvais), darbo tvarkos ir bendravimo su klientais. Gaminau lankstinukus, lipdukus ir kitus smulkius reklaminius gaminius. Darbo kolektyvas buvo linksmas ir draugiškas, nuotaiką praskaidrindavo šeimininko augintinis, kuris buvo pilnateisis kolega…“

Šarūnas Girčys  didžiausioje Maltos IT kompanijoje „Medialink“ turėjo galimybes tobulinti gebėjimus telekomunikacijų srityje: „Susipažinau su įvairiais žiniasklaidos ir telekomunikacijų darbais- laikraščių leidyba, radiju, televizija. Išmokau dirbti su Mac operacine sistema bei vietinėmis programėlėmis, dalyvavau reportažuose, redagavau nuotraukas. Atvykus,  viskas pasirodė gana keista ir neįprasta, bet stažuotei įsibėgėjus, pripratau. Kultūrinės veiklos labai praplėtė mano akiratį, aš susidomėjau Maltos istorija“.

Mažeikių politechnikos mokiniai taip pat stažavosi įvairiose įmonėse. Rosita Kaubrytė dirbo „Medialink“, Dovydas Uikis – Carlo Schembri dizaino studijoje projektavo reklamines brošiūras, Diana Mikšiūnaitė tobulino reklamos gamybos gebėjimus firmoje „Pixel Services“.

Plati ir turininga kultūrinė programa leido pažinti Maltą: ekskursijos po Maltos dabartinę sostinę Vallettą ir senąją sostinę Mdiną, išvyka laivu, pažintis su Maltos tradiciniais amatais- stiklo gamyba ir filigranu, visos dienos turas į Gozo salą.

Mokiniai ne tik pagilino savo žinias profesinėje srityje, bet ir patobulino anglų kalbą, nes tai valstybinė kalba Maltoje.

Visi dalyviai parsivežė ne tik Europass mobilumo pažymėjimus, bet ir sertifikatus. Trys mokiniai gavo rekomendacijas iš darbdavių. Ši puiki patirtis padidins mokinių įsidarbinimo galimybes, pabaigus mokslus.

Lydinti mokytoja, projektų vadovė Diana Stuopelienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą

TĖVAMS

EGZAMINAI

PAGALBA

KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINIS PENKTADIENIS - TĖVŲ DIENA. GALITE LANKYTIS PAMOKOSE, PASIKALBĖTI SU MOKYTOJAIS APIE JŪSŲ VAIKŲ GEBĖJIMUS DALYKŲ PAMOKOSE; SUSITIKTI SU GRUPĖS VADOVU.

UGDYMAS KARJERAI


ARCHYVAS
APKLAUSA