Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras

Nacionalinis konkursas ,,Apdailininkas (statybininkas) 2017″

www.telsiurpmc.lt

Direktorė Nijolė Jastrumskienė  pirmoji profesinių mokyklų vadovo kvalifikacinė kategorija

 

Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių. 


Juridinių asmenų registras

Kodas: 190807514


S.Daukanto g. 6b, Varniai 

LT 88318, Telšių raj.

Tel./Fax. 8 444 47696

El.paštas: info@telsiurpmc.lt


TELŠIUOSE:

S.Daukanto g. 17 Telšiai

Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571

El.paštas:telsiai.sektorinis@gmail.com

BIBLIOTEKA

Darbo laikas: 10.45 - 19.30 val

PASLAUGOS


NUORODOS
Nacionalinė bibliotekų savaitė ,, Kartu mes kuriame ateitį“

Balandžio 23–29 dienomis šalies bibliotekos minėjo 18-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę „Kartu mes kuriame ateitį“, į kurią aktyviai įsijungė  ir VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro biblioteka.

Šiai savaitei bibliotekos vedėja paruošė  spaudinių parodas ,,Tūkstantis ir vienas atsakymas“,

,, Gydanti minčių galia“, bibliotekoje vyko integruota etikos pamoka ,,Pasaka kitaip“,  kurią vedė etikos mokytoja L. Juškienė. Balandžio 23 dieną   Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė prasidėjo garsiniu skaitymu. Taip jau sutapo, kad ši diena dar ir Pasaulinė knygos ir autorinių teisių diena. Minint Pasaulinę knygos ir autorinių teisių dieną, kurios šūkis ,,Laisvė skaitymui“ pusvalandį skyrėme garsiniam skaitymui. Automobilių mechaniko (A17gr.), virėjų (V17), automobilių mechaniko ir padavėjų  barmeno (A-Pb16), I gimnazijos klasės (Ig.17), interjero apipavidalintojo – kompiuterinio projektavimo operatoriaus (I-Kp17) grupių valandėlių metu  mokiniai diskutavo apie knygos vertę, pristatė savo skaitytas knygas, kalbėjo, jog knyga suteikia žmogui žinių, idėjų, dvasinio peno, skatina vaizduotę ir kūrybiškumą, grožio ir moralės sampratą, skaitė kūrinių  ištraukas.

Balandžio 25 d. aktyviausi bibliotekos pagalbininkai ir skaitytojai  vyko į edukacinę pažintinę išvyką  Jūrų muziejų, delfinariumą, kurią organizavo bibliotekos vedėja ir bendrabučio auklėtoja B. Taujanskaitė.

Balandžio 27 d. centro bendruomenė dalyvavo Varnių kultūros namuose literatūrinėje muzikinėje popietėje ,, Poezija Tavo ir mano širdy“ skirtą literatų būrelio ,, Lyra“ įkūrimo 15 -ųjų metinių proga.

Visą savaitę apsilankiusiųjų centro bibliotekoje  laukė siurprizai, laimingos valandos, ,,Aklas pasimatymas su knyga“, padėkos raštais apdovanoti aktyviausi bibliotekos pagalbininkai ir skaitytojai:

Kurkime biblioteką kartu, nes biblioteka – erdvė, kuri prisideda  prie mokinių  tobulėjimo, žinių siekimo!

 

Bibliotekos vedėja Danutė Skrodenienė

TĖVAMS

EGZAMINAI

PAGALBA

KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINIS PENKTADIENIS - TĖVŲ DIENA. GALITE LANKYTIS PAMOKOSE, PASIKALBĖTI SU MOKYTOJAIS APIE JŪSŲ VAIKŲ GEBĖJIMUS DALYKŲ PAMOKOSE; SUSITIKTI SU GRUPĖS VADOVU.

UGDYMAS KARJERAI


ARCHYVAS
APKLAUSA