Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras

Nacionalinis konkursas ,,Apdailininkas (statybininkas) 2017″

www.telsiurpmc.lt

Direktorė Nijolė Jastrumskienė  pirmoji profesinių mokyklų vadovo kvalifikacinė kategorija

 

Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių. 


Juridinių asmenų registras

Kodas: 190807514


S.Daukanto g. 6b, Varniai 

LT 88318, Telšių raj.

Tel./Fax. 8 444 47696

El.paštas: info@telsiurpmc.lt


TELŠIUOSE:

S.Daukanto g. 17 Telšiai

Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571

El.paštas:telsiai.sektorinis@gmail.com

BIBLIOTEKA

Darbo laikas: 10.45 - 19.30 val

PASLAUGOS


NUORODOS
Nacionalinė karjeros savaitė

2017 m. lapkričio 20-24 d. VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras dalyvavo Nacionalinės karjeros savaitėje.

Tikslas – populiarinti Centrą, padėti mokiniams planuoti karjerą, pasirinkti profesinio mokymo programą.  Kvietėme mokinius  atvykti ir susipažinti su profesinio mokymo Centru Varniuose, vykdomomis programomis, mokymosi sąlygomis, įsidarbinimo galimybėmis, dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose. Siūlėme veiklas, padėsiančias susipažinti su profesijų ypatumais ir karjeros galimybėmis, pabendrauti su bendraamžiais ir galbūt pasirinkti savo karjeros kelią.

Savaitė prasidėjo susitikimu su Telšių ,,Ateities“ progimnazijos mokiniais, Nevarėnų pagrindinės mokyklos mokiniais, Tauragės teritorinės darbo biržos Šilalės skyriaus jaunimo darbo centro užimtumo skyriaus jaunimu, Varnių M. Valančiaus gimnazijos mokiniais. Pavaduotoja ugdymui R. Leščiauskienė ir bibliotekos vedėja D. Skrodenienė svečius supažindino su siūlomomis  profesijomis ir mokymosi galimybėmis. Mokiniai lankėsi mokymo laboratorijose, bendravo su profesijos mokytojais bei mokiniais, dalyvavo užsiėmimuose, stengėsi kuo prasmingiau ir naudingiau praleisti laiką.

Centro trečio kurso mokiniai dalyvavo paskaitoje ,,Kaip prisistatyti darbdaviui?“, vyko į Klaipėdos paslaugų verslo  sektorinį praktinio mokymo centrą susipažinti su atnaujinta mokymo baze, studijų programomis, stebėjo tiesiogines pranešimų transliacijas, pamokas www.busiu.eu tinklalapyje. Ypač mokiniams įsiminė tiesioginės transliacijos iš Swedbank būstinės -,,Būsiu IT specialistas“, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos, kuriose dalyvavo virtuvės šefas A. Ivanauskas, rašytoja U. Kaunaitė, edukologė A. Lansbergienė, interneto milijonierius  B. Gylys.

Nacionalinės karjeros savaitės metu mokiniai turėjo galimybę susipažinti su karjeros planavimo galimybėmis, pažinti darbo rinką bei įsigilinti į jos ypatumus, sužinoti apie perspektyvias profesijas, susipažinti su  Centro veikla.

D. Skrodenienė

TĖVAMS

EGZAMINAI

PAGALBA

KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINIS PENKTADIENIS - TĖVŲ DIENA. GALITE LANKYTIS PAMOKOSE, PASIKALBĖTI SU MOKYTOJAIS APIE JŪSŲ VAIKŲ GEBĖJIMUS DALYKŲ PAMOKOSE; SUSITIKTI SU GRUPĖS VADOVU.

UGDYMAS KARJERAI


ARCHYVAS
APKLAUSA