Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras

Nacionalinis konkursas ,,Apdailininkas (statybininkas) 2017″

www.telsiurpmc.lt

Direktorė Nijolė Jastrumskienė  pirmoji profesinių mokyklų vadovo kvalifikacinė kategorija

 

Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių. 


Juridinių asmenų registras

Kodas: 190807514


S.Daukanto g. 6b, Varniai 

LT 88318, Telšių raj.

Tel./Fax. 8 444 47696

El.paštas: info@telsiurpmc.lt


TELŠIUOSE:

S.Daukanto g. 17 Telšiai

Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571

El.paštas:telsiai.sektorinis@gmail.com

BIBLIOTEKA

Darbo laikas: 10.45 - 19.30 val

PASLAUGOS


NUORODOS
Paminėta Knygnešio diena

VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro mokiniai paminėjo Knygnešių dieną. Bibliotekoje veikė spaudinių paroda ,, Jie ėjo knygomis nešini“, mokiniai žiūrėjo J. Trukano filmą ,, Knygnešys“, vyko viktorina ,, Knygnešių laikai“.  Lietuvių kalbos mokytoja L. Ereminienė,  istorijos mokytoja G. Grinkevičienė ir bibliotekos vedėja D. Skrodenienė pakvietė I kurso automobilių mechaniko ir virėjo specialybės mokinius  dalyvauti popietėje ,,Sakmė apie knygnešius“, kuri vyko Žemaičių vyskupystės muziejuje.
Muziejaus direktorius A. Ivinskis  papasakojo apie laikotarpį, kai buvo uždrausta spauda, apie 1864–1904 metais vykusią lietuvių tautos kovą už gimtąjį žodį. Lietuviškų knygų draudimo laikotarpiu didelį darbą, siekiant išsaugoti lietuvišką raštiją, nuveikė vyskupas Motiejus Valančius, organizavęs pirmuosius knygnešystės žingsnius, išmokęs žmones lietuviškai skaityti ir rašyti, pažadinęs juose sąmoningos blaivystės dvasią, norą turėti savą spaudą.
Mokiniai klausėsi įdomių pasakojimų apie Varnių miestelio knygnešius,  susidomėję vartė senas istorines knygas.
Knygnešio dienos renginiai priminė apie sunkų mūsų valstybingumo kelią, apie meilę gimtąjai kalbai ir tautai, įkvėpė mokinius labiau vertinti, branginti, mylėti knygą, domėtis savo krašto istorine kultūra.

Bibliotekos vedėja D. Skrodenienė

TĖVAMS

EGZAMINAI

PAGALBA

KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINIS PENKTADIENIS - TĖVŲ DIENA. GALITE LANKYTIS PAMOKOSE, PASIKALBĖTI SU MOKYTOJAIS APIE JŪSŲ VAIKŲ GEBĖJIMUS DALYKŲ PAMOKOSE; SUSITIKTI SU GRUPĖS VADOVU.

UGDYMAS KARJERAI


ARCHYVAS
APKLAUSA