Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras

Nacionalinis konkursas ,,Apdailininkas (statybininkas) 2017″

www.telsiurpmc.lt

Direktorė Nijolė Jastrumskienė  pirmoji profesinių mokyklų vadovo kvalifikacinė kategorija

 

Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių. 


Juridinių asmenų registras

Kodas: 190807514


S.Daukanto g. 6b, Varniai 

LT 88318, Telšių raj.

Tel./Fax. 8 444 47696

El.paštas: info@telsiurpmc.lt


TELŠIUOSE:

S.Daukanto g. 17 Telšiai

Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571

El.paštas:telsiai.sektorinis@gmail.com

BIBLIOTEKA

Darbo laikas: 10.45 - 19.30 val

PASLAUGOS


NUORODOS
Piešinių paroda ,,Mano sukurta mandala“

Bibliotekoje skaitykloje veikė I- Kp 17 grupės mokinės Santos Beatričės Maižiūtės piešinių paroda ,,Mano sukurta mandala“. Žodis ,,mandala“, išvertus iš senovės Indų kalbos reiškia ,,ratas“ arba ,,apskritimas“, o piešinys apskritime ir vadinamas mandala. Tai stebuklingas apskritimas, kurį reikia užpildyti įvairiomis geometrinėmis figūromis- trikampiais, kvadratais, apskritimais, įvairiomis linijomis, įvairiais ornamentais- gėlytėmis, žvaigždelėmis, išdėliojant juos apvaliai, aplink centrą. Stebuklingame apskritime galima nupiešti savo norus ir svajones.

Mandalų piešimas Beatričę  be galo sudomino. Pabandžiusi suprato, kad mandalos piešimo procesas skatina ne tik pažinti ir išreikšti save, bet ir atsipalaiduoti, suteikia harmonijos ir ramybės, energijos, mokina stebėti ir priimti jausmus, ieškoti atsakymų.

,,Pradedu nuo mažo taško ir suku ratą po rato, dalelę po dalelės. Pradėdama piešti mandalą nežinau, kaip ji atrodys užbaigta.  Gimsta netikėtos  mintys, idėjos‘‘- teigia Beatričė. Tai smagus, veiksmingas ir individualus procesas.

022

Bibliotekos vedėja D. Skrodenienė

TĖVAMS

EGZAMINAI

PAGALBA

KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINIS PENKTADIENIS - TĖVŲ DIENA. GALITE LANKYTIS PAMOKOSE, PASIKALBĖTI SU MOKYTOJAIS APIE JŪSŲ VAIKŲ GEBĖJIMUS DALYKŲ PAMOKOSE; SUSITIKTI SU GRUPĖS VADOVU.

UGDYMAS KARJERAI


ARCHYVAS
APKLAUSA