Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras

Nacionalinis konkursas ,,Apdailininkas (statybininkas) 2017″

www.telsiurpmc.lt

Direktorė Nijolė Jastrumskienė  pirmoji profesinių mokyklų vadovo kvalifikacinė kategorija

 

Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių. 


Juridinių asmenų registras

Kodas: 190807514


S.Daukanto g. 6b, Varniai 

LT 88318, Telšių raj.

Tel./Fax. 8 444 47696

El.paštas: info@telsiurpmc.lt


TELŠIUOSE:

S.Daukanto g. 17 Telšiai

Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571

El.paštas:telsiai.sektorinis@gmail.com

BIBLIOTEKA

Darbo laikas: 10.45 - 19.30 val

PASLAUGOS


NUORODOS
Respublikinis konkursas ,,Apdailos montuotojas 2018“

Balandžio 25-26 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, trečio kurso, apdailininko statybininko specialybės mokiniai Giedrius Ulba ir Lukas Tomkus, vadovaujami VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro statybos sektoriaus praktinio mokymo centro vadovės Sonatos Virmauskienės ir profesijos mokytojo eksperto Ramūno Bunkevičiaus dalyvavo respublikiniame konkurse „ Apdailos montuotojas 2018“.

Konkursą organizavo UAB „Knauf“, Lietuvos statybininkų asociacija, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Vilniaus statybininkų rengimo centras , Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Architektūros ir statybos profesinio mokymo metodinė komisija.

Per dvi dienas mokiniams reikėjo pagaminti suolą iš gipso kartono, sumontuoti apdailos detales ir nuglaistyti paviršius glaistu. Pagrindinis užduoties tikslas buvo  pagaminti gaminį, kuris galėtų tarnauti pagal paskirtį. Giedriui ir Lukui su užduotimi susitvarkytis sekėsi puikiai, užduotis atlikta be priekaištų.

Grįžtant namo komanda nutarė pasinaudoti proga ir pakeliui į namo surengti ekskursiją. Tad, aplankyti Trakai, Birštonas, Raudonės ir Panemunės pilys.

 

Profesijos mokytojas ekspertas Ramūnas Bunkevičius

TĖVAMS

EGZAMINAI

PAGALBA

KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINIS PENKTADIENIS - TĖVŲ DIENA. GALITE LANKYTIS PAMOKOSE, PASIKALBĖTI SU MOKYTOJAIS APIE JŪSŲ VAIKŲ GEBĖJIMUS DALYKŲ PAMOKOSE; SUSITIKTI SU GRUPĖS VADOVU.

UGDYMAS KARJERAI


ARCHYVAS
APKLAUSA