Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras

Nacionalinis konkursas ,,Apdailininkas (statybininkas) 2017″

www.telsiurpmc.lt

Direktorė Nijolė Jastrumskienė  pirmoji profesinių mokyklų vadovo kvalifikacinė kategorija

 

Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių. 


Juridinių asmenų registras

Kodas: 190807514


S.Daukanto g. 6b, Varniai 

LT 88318, Telšių raj.

Tel./Fax. 8 444 47696

El.paštas: info@telsiurpmc.lt


TELŠIUOSE:

S.Daukanto g. 17 Telšiai

Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571

El.paštas:telsiai.sektorinis@gmail.com

BIBLIOTEKA

Darbo laikas: 10.45 - 19.30 val

PASLAUGOS


NUORODOS












SAVIVALDA

CENTRO TARYBA :

  1. Ereminienė Laima – lietuvių kalbos vyr. mokytoja
  2. Verikienė Sigutė – rusų k. vyr. mokytoja
  3. Monika Stočkūnaitė – V17 grupė, Mokinių tarybos atstovė
  4. Eivydas Smirnovas – Ig17 grupė, Mokinių tarybos atstovas
  5. Beržinienė Nijolė – mokinių tėvų atstovė
  6.  Krenciuvienė Vida – Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Varnių filialo vyr. bibliotekininkė, vietos bendruomenės atstovė.
  7. Savickienė Valentina – mokinių tėvų atstovė
  8. Mažeiva Viktoras – UAB ,,Virbarta“ direktorius, vietos bendruomenės atstovas.

MOKINIŲ TARYBA 

Eivydas Rumbutis – ig17 grupė pirmininkas
Monika Stočkūnaitė – v17 grupė sekretorė

Nariai:
Nedas Jonkus – ap17 grupė
Živilė Šakytėi – kp17 grupė
Sigita Šatkauskaitė –  4i-ap17 grupė
Karolina Šoblinskytė – 4s17
Tomas Liaugaudas- ap16 grupė
Laurynas Bidva – ap-kp16 grupė
Indrė Ročiūtė – 4s16 grupė
Elena Norvilienė – 4kt16 grupė
Nijolė Silkartienė – 4v16 grupė
Donatas Mažeika – 4ap16 grupė
Gražvydas Nausėda – 4kp16 grupė
Vidmantas Venckus – a15 grupė
Gintarė Kundrotaitė – pb15 grupė
Darius Luknevičius – 2ap15 grupė
Dalius Opulskis – ap15 grupė
Robertas Bumblauskas – a17 grupė
Monika Stočkūnaitė – v17 grupė
Paulius Šatkauskas – 4a17 grupė
Dovilė Žaludaitė – 4aps17  grupė
Vladas Meižys – a-pb16 grupė
Martynas Mizgiris – 4ak16 grupė
Tadas Jurevičius – 2v16 grupė

TĖVŲ KOMITETAS

  1. Rubavičienė Edita- pirmininkė
  2. Beržinienė Nijolė
  3. Butkienė Virginija
  4. Daukšienė Inga
  5. Jaugelienė Jolanta
  6. Juodeikienė Elena
  7. Juškienė Vaida
  8. Karengienė Serapina
  9. Lileikienė Rita
  10. Rubavičienė Irena
  11. Savickienė Valentina
  12. Tamašauskienė Ona
  13. Urbšienė Jovita
  14. Venckienė Regina
  15. Zenauskienė Vida

*Darbo taryba*

Laima Ereminienė

Vitalija Barakauskienė

Ramūnas Bunkevičius

TĖVAMS

EGZAMINAI

PAGALBA

KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINIS PENKTADIENIS - TĖVŲ DIENA. GALITE LANKYTIS PAMOKOSE, PASIKALBĖTI SU MOKYTOJAIS APIE JŪSŲ VAIKŲ GEBĖJIMUS DALYKŲ PAMOKOSE; SUSITIKTI SU GRUPĖS VADOVU.

UGDYMAS KARJERAI


ARCHYVAS
APKLAUSA