Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras

Nacionalinis konkursas ,,Apdailininkas (statybininkas) 2017″

www.telsiurpmc.lt

Direktorė Nijolė Jastrumskienė  pirmoji profesinių mokyklų vadovo kvalifikacinė kategorija

 

Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių. 


Juridinių asmenų registras

Kodas: 190807514


S.Daukanto g. 6b, Varniai 

LT 88318, Telšių raj.

Tel./Fax. 8 444 47696

El.paštas: info@telsiurpmc.lt


TELŠIUOSE:

S.Daukanto g. 17 Telšiai

Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571

El.paštas:telsiai.sektorinis@gmail.com

BIBLIOTEKA

Darbo laikas: 10.45 - 19.30 val

PASLAUGOS


NUORODOS
,,Sienų tinkavimas dekoratyviniais skiediniais, Apyrankių rišimas ir Lėlyčių siuvimas“

Balandžio 20 d. VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro Statybos sektoriniame praktinio mokymo centre vyko technologijų pamoka Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos 1 klasės mokiniams ,,Sienų tinkavimas dekoratyviniais skiediniais“. Jaunimo būrį atlydėjo ir užsiėmime dalyvavo mokytojas Saulius Damanskis.
Profesijos mokytojas Martynas Mikalauskas supažindino mokinius su dekoratyvinio tinkavimo darbų technologija, mokė dirbti su dekoratyviniais skiediniais ir padaryti tinko faktūrą.
Tą pačią dieną gimnazijos 1 klasės merginoms vyko technologijų pamoka ,,Apyrankių rišimas“, kurią vedė vyresnioji profesijos mokytoja Daiva Lukošienė. Mokytoja  mokė, kaip iš virvelių nusirišti apyrankę, kuria malonu pasipuošti pačiam ar bet kokia proga nudžiuginti draugą, artimą žmogų. Visų nuotaika buvo puiki, mokinės dirbo kruopščiai, savo pagamintomis apyrankėmis liko patenkintos.
Balandžio 24 dieną V. Borisevičiaus gimnazijos 1 klasės moksleivių grupei praktinio užsiėmimo pamokas  ,,Lėlyčių siuvimas“ vedė profesijos mokytoja metodininkė Elena Žvirzdinienė.
Merginos pasigamino mielas lėlytes, kurios gali būti naudojamos kaip adatinės. Merginas lydėjo ir pamokose dalyvavo Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos mokytoja Marija Krajinskienė.


Vyr. profesijos mokytoja  Daiva Lukošienė

TĖVAMS

EGZAMINAI

PAGALBA

KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINIS PENKTADIENIS - TĖVŲ DIENA. GALITE LANKYTIS PAMOKOSE, PASIKALBĖTI SU MOKYTOJAIS APIE JŪSŲ VAIKŲ GEBĖJIMUS DALYKŲ PAMOKOSE; SUSITIKTI SU GRUPĖS VADOVU.

UGDYMAS KARJERAI


ARCHYVAS
APKLAUSA