Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras

Nacionalinis konkursas ,,Apdailininkas (statybininkas) 2017″

www.telsiurpmc.lt

Direktorė Nijolė Jastrumskienė  pirmoji profesinių mokyklų vadovo kvalifikacinė kategorija

 

Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių. 


Juridinių asmenų registras

Kodas: 190807514


S.Daukanto g. 6b, Varniai 

LT 88318, Telšių raj.

Tel./Fax. 8 444 47696

El.paštas: info@telsiurpmc.lt


TELŠIUOSE:

S.Daukanto g. 17 Telšiai

Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571

El.paštas:telsiai.sektorinis@gmail.com

BIBLIOTEKA

Darbo laikas: 10.45 - 19.30 val

PASLAUGOS


NUORODOS
Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras

Telšiuose 2015 metais rugsėjo 1 dieną atidarytas statybos sektorinis praktinio mokymo centras. Jis įkurtas įgyvendinant Europos regioninės plėtros fondo ir LR biudžeto lėšų finansuojamą projektą „VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro infrastruktūros plėtra Telšiuose: statybos sektoriaus praktinio mokymo centro steigimas“. Projekto kodas NR. VP3-2.2-ŠMM-13V-03017.

Projekto tikslas: gerinti besimokančiųjų asmenų pasirengimą praktinei veiklai ir sudaryti sąlygas mokytojams ir dėstytojams nuolat tobulinti kvalifikaciją.

Įkurtas Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras (SPMC) sudaro galimybę esamiems ir būsimiems mokymo paslaugų gavėjams suteikti aukščiausios kokybės išsilavinimą: bendrųjų statybos darbų, pastatų apšiltinimo ir tinkavimo, pastato apdailos plytelėmis, paviršių dažymo ir apmušalų klijavimo, apdailos plokščių ir tiesinių elementų tvirtinimo, kompiuterinio projektavimo veiklos srityse.

Kokybiškai įgyvendinti šias veiklos sritis sudaro Statybos sektorinio praktinio mokymo centro bazė. Sektorinis centras apsirūpintas pažangiausia statybos įranga iš Švedijos, Vokietijos, Amerikos, Austrijos, Japonijos, kuri dabar naudojama statybos objektuose. Statybos darbų praktiniam mokymui įrengtos mūrijimo betonavimo, gipskartonio apdailos plokščių ir tiesinių elementų montavimo, pastato šiltinimo, tinkavimo, dažymo, plytelių ir apmušalų klijavimo, pastatų konstrukcinių elementų,  staliaus dailidės darbų, kompiuterinio projektavimo laboratorijos. Centras, pritaikytas teikti paslaugas ir neįgaliems asmenims.

Telšiuose atidarytas Statybos sektorinis praktinio mokymo centras – tai nėra investicija tik į VšĮ Telšių regioninio profesinio rengimo centro profesinio mokymo infrastruktūrą ir technologinę įrangą. Įkurtame centre kviečiame mokytis kitų mokymo įstaigų mokinius, o mokytojus  ir statybos įmonių darbuotojus tobulinti kvalifikaciją.

TĖVAMS

EGZAMINAI

PAGALBA

KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINIS PENKTADIENIS - TĖVŲ DIENA. GALITE LANKYTIS PAMOKOSE, PASIKALBĖTI SU MOKYTOJAIS APIE JŪSŲ VAIKŲ GEBĖJIMUS DALYKŲ PAMOKOSE; SUSITIKTI SU GRUPĖS VADOVU.

UGDYMAS KARJERAI


ARCHYVAS
APKLAUSA