Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras

Nacionalinis konkursas ,,Apdailininkas (statybininkas) 2017″

www.telsiurpmc.lt

Direktorė Nijolė Jastrumskienė  pirmoji profesinių mokyklų vadovo kvalifikacinė kategorija

 

Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių. 


Juridinių asmenų registras

Kodas: 190807514


S.Daukanto g. 6b, Varniai 

LT 88318, Telšių raj.

Tel./Fax. 8 444 47696

El.paštas: info@telsiurpmc.lt


TELŠIUOSE:

S.Daukanto g. 17 Telšiai

Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571

El.paštas:telsiai.sektorinis@gmail.com

BIBLIOTEKA

Darbo laikas: 10.45 - 19.30 val

PASLAUGOS


NUORODOS
STUDIJOS 2018

2018 m. vasario 8-10 dienomis Vilniuje LITEXPO  vyko tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2018. Daugiau nei 200 universitetų, kolegijų iš Lietuvos ir užsienio, profesinio mokymo lyderių, verslo profesionalų, karjeros konsultantų, inovatorių, jaunųjų kūrėjų, neformalių jaunimo organizacijų, tarptautinių organizacijų, mokslo ir kultūros institutų, valstybinių tarnybų institucijų atstovų parodoje STUDIJOS 2018 kvietė būti ir kurti Lietuvai!

Kaip ir kasmet, parodoje dalyvavo ir mūsų, VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro, atstovai. Centras pristatė dvi sritis:

Statybos srityje – Apdailininko (statybininko) programos III kurso mokiniai Lukas Tomkus ir Dalius Opulskis, panaudodami reljefinio formavimo glaistu ir dekoratyvinio dažymo technikas, gamino sienos dekoraciją, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Taip pat buvo demonstruojamos paviršiaus dekoravimo technikos: sendinimo efektas dažais, dekoravimas glaistu panaudojant trafaretą, dažų dengimas aerografu, dažų- efektų panaudojimas. Mokiniams vadovavo vyr. profesijos mokytoja Elena Bunkevičienė.

Aprangos srityje –  DKp15 grupės mokinės Aurelija Laurinavičiūtė ir Alina Šeškauskaitė, vadovaujamos vyr. profesijos mokytojos Dianos Stuopelienės, parodoje demonstravo tapybos ant šilko techniką, eksponavo tapytus šalius ir paveikslėlius. Didelio dalyvių susidomėjimo sulaukė tapomos skarelės. Mokinės parodos lankytojams pasakojo apie dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo specialybę, įgyjamas kompetencijas. Visi norintieji išbandė savo jėgas- kas tapydamas skareles, kas kurdamas mažus paveikslėlius. Tapyba ant šilko sulaukė didelio parodos dalyvių ir lankytojų dėmesio.

Sektorinio praktinio mokymo centro vadovė Sonata Virmauskienė

TĖVAMS

EGZAMINAI

PAGALBA

KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINIS PENKTADIENIS - TĖVŲ DIENA. GALITE LANKYTIS PAMOKOSE, PASIKALBĖTI SU MOKYTOJAIS APIE JŪSŲ VAIKŲ GEBĖJIMUS DALYKŲ PAMOKOSE; SUSITIKTI SU GRUPĖS VADOVU.

UGDYMAS KARJERAI


ARCHYVAS
APKLAUSA