Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras

Nacionalinis konkursas ,,Apdailininkas (statybininkas) 2017″

www.telsiurpmc.lt

Direktorė Nijolė Jastrumskienė  pirmoji profesinių mokyklų vadovo kvalifikacinė kategorija

 

Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių. 


Juridinių asmenų registras

Kodas: 190807514


S.Daukanto g. 6b, Varniai 

LT 88318, Telšių raj.

Tel./Fax. 8 444 47696

El.paštas: info@telsiurpmc.lt


TELŠIUOSE:

S.Daukanto g. 17 Telšiai

Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571

El.paštas:telsiai.sektorinis@gmail.com

BIBLIOTEKA

Darbo laikas: 10.45 - 19.30 val

PASLAUGOS


NUORODOS












Neformalusis švietimas

BŪRELIŲ DARBO LAIKO GRAFIKAS 2018-2019 M. M.

Būrelio pavadinimas Vadovas Savaitės diena Laikas (val.)
Šiuolaikinio šokio būrelis ,,Allegro“ Laima Šiaudkulienė Antradienis
Trečiadienis
14.00 – 16.00
14.00 – 15.00
Bibliotekos bičiulių klubas Danutė Skrodenienė Pirmadienis
Antradienis
18.00 – 19.00
18.00 – 19.00
Siek, planuok, veik! Danutė Skrodenienė Trečiadienis 17.00 – 18.00
Sporto būrelis Feliksas Jokubauskis Antradienis
Trečiadienis
16.00 – 18.00
16.00 – 18.00
,,Noriu sportuoti“ Rimvydas Šiaudkulis Pirmadienis 15.30 – 17.30
,,Sportuokime“ Edmundas Skrodenis Pirmadienis
Ketvirtadienis
16.00 – 18.00
16.00 – 17.00
Lankytojų aptarnavimo būrelis Regina Norkienė Ketvirtadienis 16.00 – 17.00
Klubas ,,Bičiuliai“ Laima Šiaudkulienė Penktadienis 14.30 – 16.30
,,Modelino pasaulyje“ Inga Ramonienė Pirmadienis 14.30 – 16.30
,,Auskim, riškim“ Daiva Lukošienė Ketvirtadienis 14.30 – 16.30
Bendraukime užsienio kalba Sigutė Verikienė Pirmadienis 15.00 – 17.00
,,Spalvingas veltinio pasaulis“ Regina Zdramienė Antradienis 14.30 – 16.30
,,Bendraukime!“ Bronislava Taujanskaitė Antradienis
Trečiadienis
Penktadienis
18.00 – 19.00
18.00 – 19.00
18.00 – 19.00
TĖVAMS

EGZAMINAI

PAGALBA

KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINIS PENKTADIENIS - TĖVŲ DIENA. GALITE LANKYTIS PAMOKOSE, PASIKALBĖTI SU MOKYTOJAIS APIE JŪSŲ VAIKŲ GEBĖJIMUS DALYKŲ PAMOKOSE; SUSITIKTI SU GRUPĖS VADOVU.

UGDYMAS KARJERAI


ARCHYVAS
APKLAUSA