Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras

Nacionalinis konkursas ,,Apdailininkas (statybininkas) 2017″

www.telsiurpmc.lt

Direktorė Nijolė Jastrumskienė  pirmoji profesinių mokyklų vadovo kvalifikacinė kategorija

 

Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių. 


Juridinių asmenų registras

Kodas: 190807514


S.Daukanto g. 6b, Varniai 

LT 88318, Telšių raj.

Tel./Fax. 8 444 47696

El.paštas: info@telsiurpmc.lt


TELŠIUOSE:

S.Daukanto g. 17 Telšiai

Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571

El.paštas:telsiai.sektorinis@gmail.com

BIBLIOTEKA

Darbo laikas: 10.45 - 19.30 val

PASLAUGOS


NUORODOS
Telšių rajono mokinių parlamente ir mūsų mokiniai

Kovo 30d. mokyklos Mokinių tarybos pirmininkas Eivydas Smirnovas atstovavo mokyklai  ataskaitiniame mokinių savivaldų forume. Renginio metu Telšių rajono mokinių parlamento pirmininkė pristatė savo padalinio pusmečio veiklos ataskaitą. 16-likos rajono mokyklų savivaldų atstovai bendradarbiavo darbo grupėse, pristatė naujas idėjas, aptarė būsimus planus. Eivydas į šią veiklą stengiasi įtraukti ir kitus mūsų mokyklos mokinius. Ap-Kp16 grupės mokinys Julius Jankauskas taip pat susidomėjo parlamento veikla – tapo organizacijos fotografu.

Eivydas Smirnovas – aktyvus 1g17 grupės mokinys. Tik atėjęs mokytis į mūsų mokyklą buvo išrinktas Mokinių tarybos pirmininku, greitai įsitraukė į rajono mokinių parlamento veiklą, tapo renginių būrelio ,,Bičiuliai“ nariu. Eivydas stengiasi gerai mokytis, laisvalaikiu lanko vaikų ir jaunimo aktorių studiją „Savi“.

Eivydas mano, kad ši mokinių organizacija patraukli, nes vienija Lietuvos jaunimą bendrai veiklai, moksleiviai atstovauja savo mokyklai, susiranda naujų draugų, įgyja naudingų įgūdžių.

1g17 gr.vadovė Vitalija Barakauskienė

TĖVAMS

EGZAMINAI

PAGALBA

KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINIS PENKTADIENIS - TĖVŲ DIENA. GALITE LANKYTIS PAMOKOSE, PASIKALBĖTI SU MOKYTOJAIS APIE JŪSŲ VAIKŲ GEBĖJIMUS DALYKŲ PAMOKOSE; SUSITIKTI SU GRUPĖS VADOVU.

UGDYMAS KARJERAI


ARCHYVAS
APKLAUSA