Statybos sektoriaus praktinio mokymo centras

Nacionalinis konkursas ,,Apdailininkas (statybininkas) 2017″

www.telsiurpmc.lt

Direktorė Nijolė Jastrumskienė  pirmoji profesinių mokyklų vadovo kvalifikacinė kategorija

 

Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių. 


Juridinių asmenų registras

Kodas: 190807514


S.Daukanto g. 6b, Varniai 

LT 88318, Telšių raj.

Tel./Fax. 8 444 47696

El.paštas: info@telsiurpmc.lt


TELŠIUOSE:

S.Daukanto g. 17 Telšiai

Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571

El.paštas:telsiai.sektorinis@gmail.com

BIBLIOTEKA

Darbo laikas: 10.45 - 19.30 val

PASLAUGOS


NUORODOS












SAVIVALDA

ĮSTAIGOS TARYBA :

  1. Ereminienė Laima – lietuvių kalbos vyr. mokytoja
  2. Verikienė Sigutė – rusų k. vyr. mokytoja
  3. Monika Stočkūnaitė – V17 grupė, Mokinių tarybos atstovė
  4. Eivydas Smirnovas – Ig17 grupė, Mokinių tarybos atstovas
  5. Beržinienė Nijolė – mokinių tėvų atstovė
  6.  Krenciuvienė Vida – Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Varnių filialo vyr. bibliotekininkė, vietos bendruomenės atstovė.
  7. Savickienė Valentina – mokinių tėvų atstovė
  8. Mažeiva Viktoras – UAB ,,Virbarta“ direktorius, vietos bendruomenės atstovas.

MOKINIŲ TARYBA 

PIRMININKAS
Eivydas Smirnovas – Ig17 grupė
SEKRETORĖ
Raminta Rastokaitė- D-Kp15 grupė

NARIAI:

Nedas Jonkus-Ap17 grupė

Živilė Šakytė I-Kp17 grupė

Sigita Šatkauskaitė-  4I-Ap17 grupė

Karolina Šoblinskytė- 4S17 grupė

Tomas Liaugaudas- Ap16 grupė

Laurynas Bidva- Ap-Kp16 grupė

Indrė Ročiūtė- 4S16 grupė

Elena Norvilienė- 4Kt16 grupė

Nijolė Silkartienė- 4V16 grupė

Donatas Mažeika- 4Ap16 grupė

Gražvydas Nausėda- 4Kp16 grupė

Vidmantas Venckus- A15 grupė

Gintarė Kundrotaitė- Pb15 grupė

Darius Juknevičius- 2Ap15 grupė

Dalius Opulskis- Ap15 grupė

Robertas Bumblauskas- A17 grupė

Monika Stočkūnaitė- V17 grupė

Paulius Šatkauskas-4A17 grupė

Dovilė Žaludaitė- 4Aps17  grupė

Vladas Meižys- A-Pb16 grupė

Tadas Jurevičius- 2V16 grupė

Martynas Mizgiris- 4Ak16 grupė

TĖVŲ KOMITETAS

  1. Rubavičienė Edita- pirmininkė
  2. Beržinienė Nijolė
  3. Butkienė Virginija
  4. Daukšienė Inga
  5. Jaugelienė Jolanta
  6. Juodeikienė Elena
  7. Juškienė Vaida
  8. Karengienė Serapina
  9. Lileikienė Rita
  10. Rubavičienė Irena
  11. Savickienė Valentina
  12. Tamašauskienė Ona
  13. Urbšienė Jovita
  14. Venckienė Regina
  15. Zenauskienė Vida
TĖVAMS

EGZAMINAI

PAGALBA

KIEKVIENO MĖNESIO PASKUTINIS PENKTADIENIS - TĖVŲ DIENA. GALITE LANKYTIS PAMOKOSE, PASIKALBĖTI SU MOKYTOJAIS APIE JŪSŲ VAIKŲ GEBĖJIMUS DALYKŲ PAMOKOSE; SUSITIKTI SU GRUPĖS VADOVU.

UGDYMAS KARJERAI


ARCHYVAS
APKLAUSA