Telšiai
Direktorė: Nijolė Jastrumskienė pirmoji vadybinė kvalifikacinė kategorija
 
Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
S.Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax.: 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt
Telšiuose:
S.Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax.: 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.
Varniai 
 
Kontaktai
Vizija, Misija, Tikslai
2019 - 2020 m. m.
Informacija stojantiems
Priėmimo į mokyklą tvarką nustato Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
Mokymo programos
VšĮ Telšių RPMC vykdomos mokymo programos
Kursai
Formaliojo ir neformaliojo profesinio mokymo programos
Projektai
Mokykla dalyvauje įvairiuose Tarptautiniuose projektuose
A+ R A-

Profesinio mokymo diplomų įteikimo šventė

Gausus būrys absolventų šį gražų birželio rytą rinkosi  į profesinio mokymo  diplomų įteikimo šventę. Šiemet į savarankiško gyvenimo kelią palydėti 149 absolventai. Centro direktorė Nijolė Jastrumskienė, sveikindama absolventus ir palydėdama į platųjį pasaulį išreiškė viltį, kad viskas, ko išmokta Centre, ateityje bus naudinga, padės įsitvirtinti Lietuvos, gal ir užsienio darbo rinkoje. Linkėjo visiems būti sėkmingais ir laimingais.
Direktorė dėkojo grupių vadovams Gražinai Grinkevičienei, Rimantei Zabitei, Ramūnui Bunkevičiui, Bronislavai Taujanskaitei, Laimai Šiaudkulienei, Mėčislovui Rimeikui, Ernestai Zybartienei už svarų įndėlį, ugdant jaunimą.
Padėkota geriausių mokymo rezultatų pasiekusiems, aktyviausiai Centro renginiuose dalyvavusiems mokiniams: Neringai Jonavičiūtei, Evaldui Rubavičiui, Mildai Diburytei, Donatui Ubartui, Armandui Žutautui, Tomui Liaugaudui, Evaldui Lazauskui. Iš viso padėkomis Centro baigimo proga apdovanoti 28 absolventai. Šventėje dalyvavęs Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas kalbėjo, kad džiugios šventės proga dažnai grįžtama į prisiminimus, juk per mokslo metus šiame mokymo centre būta, tikriausia, visko: ir pasiekimų, ir nusivylimų, ir ašarų, ir džiaugsmo. Metai, praleisti Centre paliks neišdildomus prisiminimus.
Meras absolventams linkėjo rasti vietą darbo rinkoje ir pasvarstyti apie galimybę gyventi ir dirbti Telšių rajone, kadangi jaunų perspektyvių žmonių darbo rinkoje vis dar trūksta. Europarlamentaro Bronio Ropės vardu absolventus sveikino padėjėja Daiva Puplauskienė, kartu dėkojo mokytojams už sunkų darbą, iniciatyvas, aktyvumą, žinias, perduotas jaunimui. Absolventams priminė, kad ši diena- tai atspirties taškas į naują savarankišką kelią, linkėjo prasmingų darbų, nuoširdžiai ir garbingai atstovauti savo profesijai. Padėjėja mokiniams Donatui Ubartui, Armandui Žutautui, Evaldui Lazauskui, Tomui Liaugaudui, Laurynui Bidvai įteikė europarlamentaro pasirašytus padėkos raštus. Pavaduotoja ugdymui Rita Leščiauskienė visiems absolventams linkėjo sėkmės gyvenimo kelyje, kvietė mokytis kitų specialybių mūsų centre arba stoti į aukštąsias mokymo įstaigas ir tokiu būdu įgyti daugiau galimybių dirbti mėgstamą darbą.
Puikiai praktiką įmonėje  atlikusiai absolventei Livetai Žukauskytei įmonės ,,Juregas“ atstovė įteikė padėką ir puokštę gėlių. Šventės nuotaiką praskaidrino Telšių kultūros centro šokio grupė, vadovaujama vyr. choreografijos mokytojos Laimos Šiaudkulienės.
                                               
Neformaliojo švietimo organizatorė Sigutė Verikienė

Nuorodos


 

Prisijungimas

Prisiminti mane

       

Varniuose

S. Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax. 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt

www.telsiurpmc.lt

Direktorė: Nijolė Jastrumskienė pirmoji vadybinė kvalifikacinė kategorija
 Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
 Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.

Telšiuose

S. Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com