Vizija, Misija, Tikslai
2023 - 2024 m. m.
Informacija stojantiems
Mokymo programos
UGDYMAS KARJERAI
Karjeros specialistė
Kursai
Formaliojo ir neformaliojo profesinio mokymo programos
Nuotolinis mokymas
Nuotolinio mokymo ištekliai ir pagalba mokiniams
A+ R A-

Ketvirta stažuotė - Chemnice

 

Tęsiamas sėkmingas Erasmus+ projekto įgyvendinimas. Kovo 18 dieną baigėsi apdailininkų (statybininkų) stažuotė Dresdene. Didžiuojamės darbdavių atsiliepimais. Visi mokiniai puikiai atliko savo darbą ir buvo labai drausmingi. Luko įmonė pasiūlė Lukui dualinį mokymą Vokietijoje. Eimantas ir Dominykas, Aivaras ir Laimonas taip pat sulaukė puikių atsiliepimų. Tomas buvo labai pavyzdingas ir buvo įvertintas vadovų. Mokiniai Dresdeno įmonėse atliko įvairius statybos darbus: mūrijimą, dažymą, gipskartonio montavimą ir pan., taip pat tobulino anglų kalbos įgūdžius. Laimonas dalinasi įspūdžiais: „tikrai patarčiau drąsiai vykti į stažuotę, ten išmoksite savarankiško gyvenimo, susipažinsite su užsieniečiais, galėsite džiaugtis su kiekviena akimirka. Kalbos barjeras- ne bėda, jei tik nori tobulėti. Išmokau įrankių pavadinimus vokiškai, naudojau rankų ženklus“. Kovo 23 dieną prasidėjo paskutinė, ketvirtoji mokinių stažuotė. Ji skirta automobilių mechaniko specialybės mokinių profesinių įgūdžių tobulinimui. Nuo kovo 23 iki balandžio 13 dienos, 3 savaites Chemnice būsimieji automobilių mechanikai gilinsis į stabdžių veikimo principus, padangų montavimo detales, mokysis elektroninės gedimų diagnostikos su patyrusiais vokiečių profesijos mokytojais. Trys savaitės profesinio mokymo, kultūrinė veikla, turiningi savaitgaliai, susipažįstant su nuostabiu miestu Chemnicu.

Stažuotės vyksta, įgyvendinant Erasmus+ mobilumo projektą „Tarptautiškumas ir profesinė patirtis su „Erasmus +“ Nr. 2020-1-LT01- KA102-077712.

Projektų vadovė Diana Stuopelienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 

Nuorodos

 

Prisijungimas

Prisiminti mane

       

Varniuose

S. Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax. 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt

www.telsiurpmc.lt

Direktorė: Rita Leščiauskienė antroji vadybos kvalifikacinė kategorija
 Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
 Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.

Telšiuose

S. Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com