Telšiai
Direktorė: Nijolė Jastrumskienė pirmoji vadybinė kvalifikacinė kategorija
 
Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
S.Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax.: 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt
Telšiuose:
S.Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax.: 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.
Varniai 
 
Kontaktai
Vizija, Misija, Tikslai
2020 - 2021 m. m.
Informacija stojantiems
Priėmimo į mokyklą tvarką nustato Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
Mokymo programos
VšĮ Telšių RPMC vykdomos mokymo programos
Kursai
Formaliojo ir neformaliojo profesinio mokymo programos
Projektai
Mokykla dalyvauje įvairiuose Tarptautiniuose projektuose
A+ R A-

Savivalda

VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo Centro tarybos (kolegialus valdymo organas) sudėtis

 

Įstaigos taryba (savivaldos institucija)

1. Ereminienė Laima – lietuvių kalbos vyr. mokytoja
2. GrajauskaitėAušra- anglų kalbos vyr. mokytoja
3. Verikienė Sigutė - profesijos vyr. mokytoja
4. Simanauskaitė Arianda - IIg18 grupė, Mokinių tarybos atstovė
5. Stočkūnaitė Monika - V17 grupė, Mokinių tarybos atstovė
6. Masiliauskaitė Kristina- V-Pb18 grupė,  Mokinių tarybos atstovė
7. Krenciuvienė Vida - Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Varnių filialo vyr. bibliotekininkė, vietos bendruomenės atstovė
8. Mažeiva Viktoras- UAB ,,Virbarta“ direktorius, vietos bendruomenės atstovas
9. BalserienėOna- Varnių ,,Senolių“ bendruomenės atstovė
10. Gumuliauskie Rimantė- mokinių tėvų atstovė
11. Prišmontienė Asta - mokinių tėvų atstovė
12. Lukošienė Tatjana- mokinių tėvų atstovė

Mokinių taryba: 

Simanauskaitė Arianda I-Kp20 grupė - PIRMININKĖ

Pašakarnytė Eva D-Kp19 grupė - SEKRETORĖ                

Nariai:                                                           

  1. Bagdonas Nedas Ap20 grupė
  2. Bagužas Lukas 4Ap(T)19 grupė
  3. Baliutavičiūtė Ema IIg19B grupė
  4. Dyglytė Evelina IIg19B grupė
  5. Fabijonavičiūtė Lina V-Pb18 grupė
  6. Grauslys Raimondas 2V20 grupė
  7. Jonavičiūtė Neringa TV20 grupė
  8. Kairys Dovydas T4Ak20 grupė
  9. Kničiūnas Edvardas A19 grupė
  10. Lazauskas Martynas Ap 18 grupė
  11. Liaugodaitė Ana 2V19 grupė
  12. Liaukonienė Raimonda Taps20 grupė
  13. Lukšas Benas IIg19A grupė
  14. Lukšas Vaidotas Ap19 grupė
  15. Matevičius Martynas 2Ap-V18 grupė
  16. Norkus Linas 2Ap19 grupė
  17. Norkutė Indrė MTAp20 grupė
  18. Pamedytis Lukas A18 grupė
  19. Pivariūnas Egidijus A-Pb20 grupė
  20. Šilinskas Andrius D-Kp 18 grupė
  21. Tendziagolskis Laurynas D-Kp19 grupė
  22. Žerlauskaitė Albina Ig20A grupė

Tėvų komitetas:

1. Asta Prišmontienė - pirmininkė
2. Butkienė Virginija 
3. Fabijonavičienė Aušra
4. Juškienė Vaida
5. Karengienė Serapina
6. Savickienė Valentina
7. Lina Martinkienė 
8. Venckienė Regina
9. Levanauskienė Sigita
10. Erika Jurkė
11. Asta Jonauskienė
12. Lina Motuzienė
13. Jolanta Jurkuvienė
14. Vitalija Jasevičienė

Darbo taryba: 

Laima Ereminienė
Vitalija Barakauskienė
Ramūnas Bunkevičius

Nuorodos

 

Prisijungimas

Prisiminti mane

       

Varniuose

S. Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax. 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt

www.telsiurpmc.lt

Direktorė: Nijolė Jastrumskienė pirmoji vadybinė kvalifikacinė kategorija
 Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
 Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.

Telšiuose

S. Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com