Vizija, Misija, Tikslai
2023 - 2024 m. m.
Informacija stojantiems
Mokymo programos
UGDYMAS KARJERAI
Karjeros specialistė
Kursai
Formaliojo ir neformaliojo profesinio mokymo programos
Įtraukiojo ugdymo ir profesinio mokymo prieinamumas
Įtraukiojo ugdymo ir profesinio mokymo prieinamumas
A+ R A-

Nr. 2019-1-LT01-KA102-060389

Kaip siekti svajonių karjeros?

Siekiant svajonių karjeros, yra daug kelių. Vienas iš sėkmingiausių - tai mokymasis  profesinėje mokykloje. Čia per keletą metų galima tapti savo srities profesionalu - susipažinti su pasirinkta specialybe ne tik teoriškai, didžiąją laiko dalį skirti praktiniam mokymui.  Profesinė mokykla padeda mokiniui įgyti reikalingas žinias ir įgūdžius, kad baigęs mokslą jis išeitų į gyvenimą, būdamas specialistu. VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro bendruomenei svarbu, kad mokiniai, besimokydami paklausios profesijos, turėtų galimybes tobulėti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, atlikdami praktiką realioje darbo vietoje, o tam nuolat dalyvaujama Erasmus + projektuose.

 

Automobilių mechanikai dalinosi stažuotės patirtimi

 

Š.m. spalio 19 dieną A18 grupės mokiniai Erikas Klementavičius, Lukas Gandzelis, Tomas Liaugaudas ir Orestas Šapas sukvietė visus savo bendramokslius į pasidalinimą patirtimi, įgyta stažuotėje, vykdant Erasmus+ projektą „Į PROFESINĮ MEISTRIŠKUMĄ PER TARPTAUTINĮ MOBILUMĄ IR KOMPETENCIJŲ TOBULINIMĄ“ NR. 2019-1-LT01-KA102-060389. 
Mokiniai papasakojo apie savo stažuotę Latvijoje, Kuldigoje. Projekto partneriai- Kuldigos technologijų ir turizmo technikumas suteikė mokiniams galimybę stažuotis savo socialinių partnerių įmonėse, 2 automobilių remonto dirbtuvėse. Mokiniai demonstravo savo darbus, pasakojo, kokių žinių įgijo, su kokia įranga dirbo. Su dideliu susidomėjimu tiek pirmakursiai, tiek antrakursiai bei trečiakursiai klausėsi informacijos, domėjosi stažuote. Mokiniams klausimus uždavė profesijos mokytojai, tikrindami jų įgytus gebėjimus. 
Lukas ir Tomas pasidžiaugė, kad jiems puikiai pavyko susikalbėti su darbdaviais ir naujais kolegomis, o Orestas su Eriku ragino jaunesnius bendramokslius nebijoti, ir drąsiai dalyvauti būsimose stažuotėse, semtis patirties ir žinių. Visi keturi stažuotės dalyviai patobulino savo specialybės ir bendruosius gebėjimus, buvo teigiamai įvertinti darbdavių. Mokiniams išduoti Europass dalyvių pažymėjimai bei sertifikatai, liudijantys jų įgytą patirtį.

Projektų vadovė Diana Stuopelienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 Jei nori įgyti patirties, pasisemti žinių, išbandyti save – Erasmus+ tau padės. Rugsėjo 09 d.  prasidėjo trečiakursių stažuotė Latvijoje. VšĮ Telšių RPMC atrinko stažuotei  4 automechaniko specialybės mokinius, projekto partneriai Mažeikių politechnikos mokykla – irgi 4 dalyvius. 20 dienų būsimieji specialistai stažuosis Kuldygos įmonėse, kur gilins savo profesines žinias ir tobulins gebėjimus. Užmegzta draugystė su projekto partneriais, pasirašytos sutartys, aptartos tolesnės bendradarbiavimo perspektyvos tarp mokymo įstaigų pasibaigus projektui: mokinių ir mokytojų mainai, stažuotės, dalinimasis gerąja metodine patirtimi, projektinė veikla įgyvendinant automobilių mechaniko, virėjo, turizmo mokymo programas. Esame dėkingi savo partneriams Kuldygos technologijų ir turizmo technikumui bei automobilių remonto įmonėms SIA „Autoballe“, SIA „Gros Auto“, SIA „Merano“ ir SIA „M.D.T.Transports“ už bendradarbiavimą bei sudarytą galimybę mokiniams integruotis į Latvijos darbo rinką, pasitikrinti turimus gebėjimus ir įgyti naujų.   Linkime sėkmės, semiantis profesijos paslapčių.

Stažuotės vyksta, įgyvendinant Erasmus+ mobilumo projektą  „Į profesinį meistriškumą per tarptautinį mobilumą  ir kompetencijų tobulinimą“ Nr. 2019-1-LT01-KA102-060389. 

Projektų vadovė Diana Stuopelienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 

 Prasidėjo automechanikų stažuotė Vokietijoje

Šį pirmadienį prasidėjo 3 savaičių automechanikų stažuotė Vokietijoje, Chemnice. Mokiniai, susipažinę su darbo sauga, pradėjo tobulinti savo praktinius įgūdžius- Perrinkinėja varilius, ardo ir montuoja stabdžių sistemas. Laisvalaikiu jau susipažino su Chemnico miestu, aplankė jo žymiausias vietas. Stažuotėje dalyvauja Centro, kaip projekto koordinatoriaus, 3 automechaniko specialybės mokiniai, ir projekto partnerių Mažeikių politechnikos mokyklos 3 automechaniko specialybės mokiniai bei Kretingos Technologijų ir verslo mokyklos 4 automechaniko specialybės mokiniai, iš viso 10 dalyvių. Stažuotė vyksta Chemnico F+U profesinio mokymo centre.
Stažuotės vyksta, įgyvendinant Erasmus+ mobilumo projektą  „Į PROFESINĮ MEISTRIŠKUMĄ PER TARPTAUTINĮ MOBILUMĄ  IR KOMPETENCIJŲ TOBULINIMĄ“ NR. 2019-1-LT01-KA102-060389.
 
Projektų vadovė Diana Stuopelienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 

 

vykti į mobilumo vizitus pagal  Erasmus + Leonardo da Vinci mobilumo projektą „Į PROFESINĮ MEISTRIŠKUMĄ PER TARPTAUTINĮ MOBILUMĄ  IR KOMPETENCIJŲ TOBULINIMĄ“ NR. 2019-1-LT01-KA102-060389 

Projekto vykdytojas - VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras.
Konsorciumo partneriai - Mažeikių PM, Kretingos TVM
Projekto tikslas - mokinių profesinių gebėjimų tobulinimas, taip didinant profesinio mokymo kokybę.  Kviečiame dalyvauti baigiamųjų kursų mokinius atrankoje į mobilumo vizitus:

1. Į Vokietiją - numatomas iš viso stažuotės dalyvių skaičius -10 mokinių.  Numatoma data 2020-02-23 iki 2020-03-14, iš viso 3 savaitės. Kviečiami dalyvauti atrankoje Telšių RPMC automobilių mechaniko specialybės mokiniai. Bus atrinkti 3 dalyviai. Pragyvenimo, maitinimo ir kelionės lėšos kompensuojamos iš mobilumo projekto lėšų.

Norintys dalyvauti turi užpildyti projekto dalyvio anketą iki 2020-01-13, gauti grupės vadovo rekomendaciją. Dokumentus pateikti kontaktiniams asmenims: Telšiuose projektų vadovė Diana Stuopelienė, tel. 861393296, el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai

 
 Profesiniu mokymu domisi svečiai iš Turkijos Respublikos 
 

Prieš pat kalėdines šventes Centre lankėsi Telšių rajono savivaldybės svečiai Turkijos Respublikos Čorum miesto atstovai, lydimi Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Almanto Lukavičiaus, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotojos Editos Kuliešienės ir specialistės Evelinos Diržininkienės. Svečiai domėjosi Centru, įgyvendinamu Erasmus+ mobilumo projektu ir rezultatais, džiaugėsi Centro pasiekimais. Trumpos ekskursijos metu profesinio mokymo skyriaus vedėja Regina Zdramienė ir projektų vadovė Diana Stuopelienė supažindino svečius su Centro infrasruktūra ir vykdoma veikla.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 Mokinių stažuotė Maltoje
 
Gruodžio 11, 12 dienomis Centre vyko atviros pamokos. Jų metu virėjo ir kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės mokiniai, grįžę iš 4 savaičių specialybės stažuotės Maltoje, demonstarvo įgytus gebėjimus, gautas žinias.  Agnė Rekašiūtė būsimiems virėjams ir padavėjams barmenams papasakojo apie Maltos virtuvę, nacionalinius patiekalus. Ji pristatė savo atliktus darbus senosios Maltos sostinės Mdinos restorane, džiaugėsi patobulėjusiais profesiniais ir bendraisiais gebėjimais.
Gerdas Šarkauskas, Tomas Martinkus ir Dovydas Kubilius būsimuosius kompiuterinio projektavimo operatorius bei pagrindinio ugdymo programos mokinius supažindino su savo suprojektuotais ir pagamintais darbais bei parodė, kokia įranga išmoko naudotis, kurdami ir gamindami vizualinę reklamą. Mokiniai džiaugėsi gera darbine atmosfera priimančiose įmonėse, galimybėmis įgyvendinti savo idėjas, pasisemti naujų žinių, išmokti dirbti su naujomis kompiuterinėmis programomis.
Mokiniams buvo iškilmingai įteikti Europass mobilumo dokumentai, liudijantys įgytą patirtį ir patobulintus gebėjimus. Stažuotės vykdomos, įgyvendinant Erasmus+ mobilumo projektą  „Į PROFESINĮ MEISTRIŠKUMĄ PER TARPTAUTINĮ MOBILUMĄ  IR KOMPETENCIJŲ TOBULINIMĄ“ NR. 2019-1-LT01-KA102-060389.
 
Projektų vadovė Diana Stuopelienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.
 
 
Stažuočių traukinys jau įsibėgėjo. Ką tik baigėsi antros grupės mokinių stažuotė Maltoje pagal Centro koordinuojamą Erasmus+ mobilumo projektą. Centras šiai stažuotei atrinko 6 dalyvius - 4 kompiuterinio projektavimo operatorius ir 2 virėjo specialybių mokinius. Nuo 2019 m. lapkričio 03 d. iki gruodžio 01 d.  keturias savaitės būsimieji specialistai stažavosi Maltos įmonėse, kur gilino savo profesines žinias ir tobulino gebėjimus. Pirmąją savaitę  mokinius lydėjo ir padėjo jiems adaptuotis naujoje vietoje mokytojas Giedrius Bagdonas. Kompiuterinio projektavimo operatoriaus  specialybės mokiniai atliko praktiką reklamos firmose, kur tobulino turimus vaizdų apdorojimo, reklamos projektavimo ir gamybos įgūdžius, kūrė reklaminius ženklus, lipdukus, mokėsi dirbti su Photoshop, Iliustarator programa. Kompiuterinio projektavimo operatorius Modestas Beloglazovas džiaugiasi, kad galėjo darbe ne tik atlikti nurodytas užduotis, bet ir įgyvendinti savo dizaino idėjas. O būsimosios virėjos Monika Stočkūnaitė ir Agnė Rekašiūtė turėjo galimybę pritaikyti savo išradingumą, puošybos įgūdžius, ir gaminių pateikimą. Merginos atliko praktiką senosios Maltos sostinės Mdinos restorane, jos ne tik pamatė, kaip organizuojama maisto gamyba didžiulėje virtuvėje, bet ir pačios tapo to proceso dalyvėmis su konkrečiomis užduotimis ir planais. Visi darbdaviai buvo patenkinti stažuotojais, jokių nusiskundimų neturėjo. Galime pasidžiaugti, kad beveik visi mokiniai parsivežė jų  rekomendacijas.
Laisvalaikiu mokiniai domėjosi Maltos istorija, ekskursijų metu susipažino su nuostabiąja Maltos sostine Valetta, lankėsi Mdinoje, turistiniu maršrutu apvažiavo visą pietinę Maltą. Agnę Rekašiūtę ypač sužavėjo Maltos vaizdai: maža šalis, bet labai graži - džiaugiasi Agnė. Visi dalyviai parsivežė Europass mobilumo pažymėjimus, liudijančius įgytą patirtį.
Stažuotės vyksta, įgyvendinant Erasmus+ mobilumo projektą  „Į PROFESINĮ MEISTRIŠKUMĄ PER TARPTAUTINĮ MOBILUMĄ  IR KOMPETENCIJŲ TOBULINIMĄ“ NR. 2019-1-LT01-KA102-060389.
 
Projektų vadovė Diana Stuopelienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.


Šie mokslo metai turtingi stažuotėmis: ką tik baigėsi pirmos grupės mokinių stažuotė Maltoje pagal Centro koordinuojamą Erasmus+ mobilumo projektą. Projekto partneriai Mažeikių politechnikos mokykla šiai stažuotei atrinko 6 dalyvius - reklamos gamintojo ir virėjo specialybių mokinius. Nuo 2019 m. spalio 06 d. iki lapkričio 03 d. keturias savaitės būsimieji specialistai stažavosi Maltos įmonėse, kur gilino savo profesines žinias ir tobulino gebėjimus. Reklamos gamintojo specialybės mokinė Erika Jonkutė sukūrė trumpą filmuką apie stažuotę. Dalyviai parsivežė Europass mobilumo pažymėjimus, liudijančius įgytą patirtį.
Bet laikas judėti pirmyn! Todėl jau antroji mokinių komanda, šį kartą sudaryta iš Telšių RPMC baigiamojo kurso mokinių, pakeitė pirmąją Maltoje. 2 virėjos ir 6 kompiuterinio projektavimo operatoriai savaitgalį jau atvyko į Maltą. Jų laukia 4 turiningos  savaitės įmonėse, kultūrinė veikla, linksmi savaitgaliai ir vakarai, susipažįstant su svetinga ir turtinga šalimi. Linkime sėkmės, semiantis profesijos paslapčių 
Stažuotės vyksta, įgyvendinant Erasmus+ mobilumo projektą  „Į PROFESINĮ MEISTRIŠKUMĄ PER TARPTAUTINĮ MOBILUMĄ  IR KOMPETENCIJŲ TOBULINIMĄ“ NR. 2019-1-LT01-KA102-060389.
 
Lydinti mokytoja, projektų vadovė Diana Stuopelienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.
 
 
 
Gautas finansavimas naujam mobilumo projektui


Vykti į mobilumo vizitus pagal  Erasmus + Leonardo da Vinci mobilumo projektą „Į profesinį meistriškumą per tarptautinį mobilumą ir kompetencijų tobulinimą“ Nr. 2019-1-LT01-KA102-060389 Projekto vykdytojas - VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras. Konsorciumo partneriai - Mažeikių PM, Kretingos TVM.
 
Projekto tikslas - mokinių profesinių gebėjimų tobulinimas, taip didinant profesinio mokymo kokybę.  Kviečiame dalyvauti 2-3 kursų mokinius atrankoje į mobilumo vizitus:

1. Į Maltą – numatomas dalyvių skaičius - iš viso 6 dalyviai. Numatoma data 2019-10-06 iki 2019-11-02, 4 savaitės. Kviečiami dalyvauti atrankoje Mažeikių PM Vizualinės reklamos gamintojo ir virėjo specialybės mokiniai.
2. Į Maltą – numatomas dalyvių skaičius - iš viso 6 dalyviai. Numatoma data 2019-11-03 iki 2019-11-30, 4 savaitės. Kviečiami dalyvauti atrankoje VšĮ Telšių RPMC Kompiuterinio projektavimo operatoriaus, interjero apipavidalintojo, virėjo specialybės mokiniai.
 
Pragyvenimo, maitinimo ir kelionės lėšos kompensuojamos iš mobilumo projekto lėšų. Norintys dalyvauti turi užpildyti projekto dalyvio anketą iki 2018-09-04, gauti grupės vadovo rekomendaciją,  o Vizualinės reklamos gamintojo, Kompiuterinio projektavimo operatoriaus, interjero apipavidalintojo dalyviai - anketą ir europass Cv formą angliškai.
Dokumentus kontaktiniams asmenims: Informaciją teikia Mažeikiuose Erika Pusvaškė. Statybos profesinio mokymo skyriaus vedėja. Tel.  +37067367439, el paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Telšiuose projektų vadovė Diana Stuopelienė, tel. 861393296, el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Švietimo mainų paramos fondas savo svetainėje www.erasmusplius.lt paskelbė 2019 metų finansuojamų mobilumo projektų sąrašą. Švietimo mainų paramos fondas skyrė finansavimą šiam mūsų projektui:

„Į profesinį meistriškumą per tarptautinį mobilumą ir kompetencijų tobulinimą“

Nr. 2019-1-LT01-KA102-060389

Paraiškos teikėjas – VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras bei nacionalinio konsorciumo nariai: Mažeikių politechnikos mokykla ir VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokykla planuoja siųsti 30 mokinių (statybos, automobilių priežiūros, maisto gamybos ir IT sektorių specialybių) į praktikas Maltoje bei Vokietijoje. Projektu siekiama užtikrinti didesnes būsimų absolventų įsidarbinimo galimybes, suteikiant jiems galimybes tobulinti profesinius gebėjimus ir kompetencijas praktikos užsienyje. Projekto finansavimo suma: 70 502,00 eur. Projektą finansuoja ES.

Daugiau informacijos: http://www.erasmus-plius.lt/naujiena/2019-m-erasmus-bendrojo-ugdymo-profesinio-mokymo-ir-suaugusiuju-svietimo-1-pagrindinio-veiksmo-konkurso-rezultatai-850

 

Nuorodos

 

 

Prisijungimas

Prisiminti mane

       

Varniuose

S. Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax. 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt

www.telsiurpmc.lt

Direktorė: Rita Leščiauskienė antroji vadybos kvalifikacinė kategorija
 Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
 Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.

Telšiuose

S. Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com