Telšiai
Direktorė: Nijolė Jastrumskienė pirmoji vadybinė kvalifikacinė kategorija
 
Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
S.Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax.: 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt
Telšiuose:
S.Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax.: 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.
Varniai 
 
Kontaktai
Vizija, Misija, Tikslai
2021 - 2022 m. m.
Informacija stojantiems
Mokymo programos
COVID-19
Skiepai mokiniams
Kursai
Formaliojo ir neformaliojo profesinio mokymo programos
Nuotolinis mokymas
Nuotolinio mokymo ištekliai ir pagalba mokiniams
A+ R A-
Prasidėjo dokumentų priėmimas į pirmą gimnazijos (devintą) klasę.

2021 - 2022 m. m.

  • Atnaujinta: 2022 m. vasario 2 d., Trečiadienis 20:25

Ignas Varkalis – tarptautinis beatbox’o renginys “Out of the Box”.

Karolis Kaulavičius - Edukacinis konkursas „Olympis 2021 - Rudens sesija“, II laipsnio diplomas (anglų kalba).

Laurynas Kaulavičius - Edukacinis konkursas „Olympis 2021 - Rudens sesija“, II laipsnio diplomas (anglų kalba).

Lukas Degutis – Jaunimo erdvė Varniuose , iš projekto “Jaunimo balsas 2021” organizuotas teniso turnyras. I-ma vieta.

Sausio 20 dieną VšĮ Telšių regioniniame profesinio mokymo centre vykusiame profesinio meistriškumo konkurse ,,Plytelių klojėjas 2021“ Ap19 grupės mokinys Tomas Tirkšlaitis užėmė I vietą.

Gruodžio 2 d. Kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės Kp19 grupės mokinė Gabrielė Griciutė  Nacionaliniame profesinių mokyklų mokinių konkurse „Projektavimo kompiuteriu operatorius 2021",  vykusiame Klaipėdos technologijų mokymo centre,  užėmė III vietą. Mokinę konkursui ruošė profesijos mokytojai Vilija Rekašienė ir Audrius Jakubėnas.

Lapkričio 19 d. centro mokytojų komanda ,,Profai“  konkurse - protmūšyje, skirtame Magdeburgo teisių Telšių miestui 230 metų sukakčiai paminėti, kurį organizavo Telšių švietimo centras, iškovojo I vietą. Komandoje mokytojai: Aušra Viesulė, Neringa Gurliauskaitė, Diana Stuopelienė, Inga Ramonienė, Vitalija Barakauskienė, Andrius Kinčinas).

Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Kalbantis knygos skirtukas - 2021“, kurį organizavo VšĮ Šiaulių profesinio rengimo centro Mechanikos skyrius  Pauliaus Rekašiaus skirtukas „Marijai Gimbutienei – 100“ neprofesionalų grupėje užėmė III vietą. (Mokytojai: Ligita Pauliukevičienė, Vilija Rekašienė ir Audrius Jakubėnas).

Lapkričio 19 d. mokytojų komanda, pasivadinusi  ,,Profai", konkurse - protmūšyje, skirtame Magdeburgo teisių Telšių miestui 230 metų sukakčiai paminėti, kurį organizavo Telšių švietimo centras, užėmė I vietą.

Sveikatingumo diena Telšiuose.

ESTAFETĖ 4x200 m (vaik.) 1v. - Ap21gr;. 2v - Ap-Kp21gr.; 3 - lg21Agr.

VIRVĖS TRAUKIMAS Nugalėjo Kp20gr. ir 2DT21gr. jungtinė komanda.

FUTBOLAS 3x3 (vaik.) 1v. - Ap20gr.; 2v. - Ap21gr.; 3v. - llg21Bgr.

SVARSČIO LAIKYMAS Nugalėjo Benas Lukšas (Ap-Kp 21gr.

SVARSČIO ROVIMAS Nugalėjo Nedas Kniežauskas (Ap20gr.)

SVARMENS METIMAS PER GALVĄ Nugalėjo Tautvydas Šakalys (Ap-Kp21gr.).

Susumavus trijų rungčių rezultatus - stipriausiu varžybų dalyviu pripažintas Nedas Kniežauskas (Ap20gr.).

JUDRIOSIOS ESTAFETĖS (merg.) Nugalėjo Aušra Mažonaitė ( lg21Agr.)

 

VARNIUOSE KROSAS 

1v.-Motiejus Savickis (A21gr.)

2v. -Dovydas Aleksandravičius (A21gr.)

3v. -Lukas Degutis (A21gr.)

VIRVĖS TRAUKIMAS Nugalėjo A20gr. komanda.

KVADRATO ŽAIDIMAS Nugalėjo A21gr. komanda.

SVARSČIO LAIKYMAS 1v.-Jonas Pocius (A20gr.)

SMIGINIS 1v.- Rugilė Beimavičiutė (2V19gr.) ir Eimantas Rubys (A20gr.)

 1v. - Gabrielė Aleksandrovaitė (2V20gr.) irErnestas Dargis (A21gr.)

BAUDŲ METIMAI 1v. - Lukas Degutis (A21gr.)

METIMAI Į KREPŠĮ NUO AIKŠTĖS VIDURIO 1v. - Dovydas Aleksandravičius (A21gr.)

JUDRUSIS ŽAIDIMAS,,KROKODILAS,, Lukas Mikutis (A21gr.)

2020 - 2021 m. m.

  • Atnaujinta: 2022 m. sausio 26 d., Trečiadienis 21:24

2020-2021 m. m.

Kovo 9 d. I-Kp20 grupės mokinė Toma Vyšniauskaitė Telšių kultūros centro organizuotame 10-12 klasių mokinių rašinio konkurse ,,Kovo 11-oji  ir aš: kartu su laisve“ laimėjo I vietą. Mokytoja - Laima Ereminienė.

Telšių kultūros centro organizuotame  virtualiame  Užgavėnių persirengėlių kaukių konkurse-parodoje „Užgavieniu muonā,  D-Kp 18 grupės mokinė Gintarė Litkina pelnė I  vietą. (Darbų vadovė- Bronislava Taujanskaitė).

,,Olimpis 2020“ rudens sesijoje pelnyti diplomai: lietuvių kalba – II laipsnio diplomus gavo Ig20 grupės mokinė Ula Lukošiūtė ir Ap20 gr. mokinys Dominykas Kuodys. Anglų kalba – I laipsnio diplomais apdovanoti: Roberta Jokubauskaitė (I20 gr.), Orestas Jonušas (I-Kp20 gr.), Edvinas Banevičius (Kp19 gr.), Ovidijus Prišmontas (Kp19 gr.)

Vasario 25 d. Vilniaus ,,Židinio“ suaugusiųjų gimnazijos organizuotame tarptautiniame konkurse-parodoje "Užgavėnių kaukės"  Gintarės Litkinos pagaminta kaukė pelnė II vietą,  Kristinos Masiliauskaitės- III vietą. (Darbų vadovė- Bronislava Taujanskaitė).

Sveikatingumo dienos varžybų Varniuose nugalėtojai

Turistinė estafetė

I vieta- A-Pb19 grupė

II vieta- A-Pb20 grupė

III vieta- 2V-Ap19, 2V-Ap20 grupės

Svarsčio laikymas

I vieta- darius Grigas A-Pb20 grupė

II vieta- dainius Butikis A-Pb19 grupė

III vieta- Svajūnas Šaukštelis A-Pb20 grupė

Kamuolio metimas per galvą

I vieta- Rokas Budreckas  A-Pb19 grupė

II vieta- Giedrius Gumuliauskas A-Pb19 grupė

III vieta- Haroldas Ričkus A-Pb19 grupė

Linksmasis žvejys

I vieta- Gabrielė Geštautaitė A-Pb20 grupė, Tomas Smirnovas 2V20 grupė

II vieta- Silvija Bagužaitė A-Pb20 grupė, Donatas Rupeikis 2V20 grupė

III vieta- Kamilė Antonovaitė A-Pb20 grupė

Tritaškiai metimai

I vieta- gabrielė Geštautaitė A-Pb20 grupė

II vieta- Kamilė Antonovaitė A-Pb20 grupė

III vieta- Auksė Bumblauskaitė A-Pb20 grupė 

Sveikatingumo dienos varžybų Telšiuose nugalėtojai

Krosas

I vieta- Ema baliutavičiūtė IIg19B grupė, Deivydas Bagužas I-Kp20 grupė

II vieta- Daiva Bukinienė Ig20B grupės vadovė, Lukas Raudys Ap20 grupė

III vieta- Danguolė Maciutė D-Kp19 grupė, Jonas Lukošius Ap20 grupė

Krepšinis 5X5

I vieta- Ap20 grupė (Rolandas Mockus, Paulius Šereikis, Jonas Lukošius, Dominykas Kuodys, Eimantas Brazlauskis, Paulius Pocius).

Futbolas 4X4

I vieta- komanda P.S.G. (Lukas Raudys, (Ap20 grupė), Paulius Šereikis (Ap20 grupė), Motiejus Savickis (IIg19A grupė), Dovydas Švelnys (Ap20 grupė)

Svarsčio laikymas

I vieta- Benas Lukšas IIg19A grupė

II vieta- Alvydas Niurka TAp20 grupė

III vieta- Gabrielius Paulauskas Ap19 grupė

Svarsčio rovimas

I vieta- Benas Lukšas IIg19A grupė

II vieta- Alvydas Niurka TAp20 grupė

Konkursas ,,Krokodilas“

I vieta- Dovydas Grigas I-Kp20 grupė

Konkursas ,,Linksmasis žvejys“

I vieta- Ema Baliutavičiūtė IIg19B grupė

II vieta- Evelina Dyglytė IIgB19 grupė

III vieta- Santa Pleinytė IIg19B grupė

Tritaškių konkursas

I vieta- Dovydas Grigas I-Kp20 grupė

Prisijungimas

Prisiminti mane

       

Varniuose

S. Daukanto g. 6b, Varniai
LT 88318, Telšių raj.
Tel./Fax. 8 444 47696
El. paštas: info@telsiurpmc.lt

www.telsiurpmc.lt

Direktorė: Nijolė Jastrumskienė pirmoji vadybinė kvalifikacinė kategorija
 Tipas - profesinė mokykla. Mokomoji kalba - lietuvių.
 Juridinių asmenų registras
Kodas: 190807514
 Įstaigos priimamojo darbo laikas:
8.00 val. - 17.00 val.
 Pietų pertrauka:
 12.00 - 12.45 val.

Telšiuose

S. Daukanto g. 17 Telšiai
Tel./Fax. 8 444 53851, 8 444 31571
El. paštas: telsiai.sektorinis@gmail.com