2019 - 2020 m. m.
2020 -01-22 Panevėžyje vykusiose Lietuvos profesinio mokymo įstaigų sporto žaidynių salės futbolo finalinėse varžybose iškovota I vieta.
Nugalėtojų komandoje žaidė: Edvinas Sirutavičius (9 įvarčiai; rezultatyviausias finalinių varžybų žaidėjas), Nedas Urnikis (2 įvarčiai), Julius Droba (1 įvartis), Lukas Raudys (1 įvartis), Klaidas Rapšus (vartininkas), Mantas Vaičiulis, Paulius Šereikis, Karolis Domarkas, Tomas Lazauskas, Vilmantas Bertulis.
Komandos vadovas - kūno kultūros mokytojas metodininkas Rimvydas Šiaudkulis.
Šaudymo varžybose - asmeninėje įskaitoje Tomas Bagdonas III vieta.
Vadovai - kūno kultūros vyr. mokytojas Rimvydas Šiaudkulis, vyr. profesijos mokytojas Edmundas Skrodenis.
Merginų 500 m bėgimas
I vieta - Bernadeta Palekaitė (V-Pb18 grupė)
II vieta Monika Mikalauskaitė (V17 grupė)
III vieta Kamilė Karitonaitė (V-Pb18 grupė)
Vaikinų 1000 m bėgimas
I vieta - Kornelijus Palekas (A19 grupė)
II vieta - antras- Vaidotas Akromavičius (A19 grupė)
III vieta - Orintas Šukys (A18 grupė)
Rankų lenkimo varžybos
I vieta - Laurynas Lenkšas (A18 grupė)
II vieta - Dainius Bendikas (A17 grupė)
III vieta - Vaclovas Pocys (A19 grupė)
Svarsčio laikymo rungtis
I vieta - Dainius Bendikas (A17 grupė)
II vieta - Erikas Klementavičius (A18 grupė)
III vieta - Rokas Budreckas (A19 grupė)
Laurynas Lenkšas pirmasis pataikė į krepšį nuo krepšinio vidurio linijos.
Lanko sukimo varžybos
I vieta - Monika Mikalauskaitė (V17 grupė)
II vieta - Lina Fabijonavičiūtė (V-Pb18 grupė)
III vieta - Emilija Aleksandravičiūtė (V-Pb18 grupė)
Šokdynė
I vieta - Monika Miklauskaitė (V17 grupė)
Baudų metimas
I vieta - Bernadeta Palekaitė (V-Pb18 grupė)
II vieta - Emilija Aleksandravičiūtė (V-Pb18 grupė)
III vieta- Lina Fabijonavičiūtė (V-Pb18 grupė)
Smiginis
I vieta - Emilija Aleksandravičiūtė (V-Pb18 grupė)
II vieta - Lina Fabijonavičiūtė (V-Pb18 grupė)
III vieta - Rugilė Plimavičiūtė (2V19 grupė)
Kroso varžybos
I vieta - Artūras Barkus (Ap18 grupė),
II vieta - Lukas Gedvilas (Ap19 grupė.)
III vieta - Martynas Lazauskas (Ap18 grupė)
„Stipruolio“ konkursas
I vieta - Eimantas Dacys (Kp19 grupė)
II vieta - Alvydas Niurka (Kp17 grupė)
III vieta - Žygimantas Vitkus (IIg18B grupė)
Ėjimas su kojūkais
I vieta - Motiejus Savickis (Ig19A grupė) ir mokytoja Elena Bunkevičienė.
„Riedžių“ lenktynės
I vieta - Gabrielė Jasaitė (D19 grupė)
II vieta - Gabija Košeleva (D19 grupė)
III vieta - mokytoja Edita Sobeckienė.