2015 - 2016 m. m.
Sveikatingumo dienos rezultatai
Krosas: 1 vieta - Laimute Donėlaitė, Eligijus Strazdauskas
2-3 vieta - Viktorija Šmukštaite ir Viktorija Šliogerytė
2 vieta - Giedrius Lileikis, 3 vieta - Šarūnas Girčys
Šokdynė: Viktorija Šliogerytė ir Robertas Strakauskas
Lankas: Mokytoja Elena Bunkevičienė
Estafetės: Kojūkai + Riedučiai
1 vieta - Tomas Bunkevičius
Baudos: 1 vieta - mokytoja Inga Ramonienė, Klaidas Gedvilas
Krepšinis 3×3: 1 vieta - Ap15 grupė (Robertas Strakauskas, Tomas Bunkevičius, Modestas Juodeikis)
2-3 vieta - Viktorija Šmukštaite ir Viktorija Šliogerytė
2 vieta - Giedrius Lileikis, 3 vieta - Šarūnas Girčys
Šokdynė: Viktorija Šliogerytė ir Robertas Strakauskas
Lankas: Mokytoja Elena Bunkevičienė
Estafetės: Kojūkai + Riedučiai
1 vieta - Tomas Bunkevičius
Baudos: 1 vieta - mokytoja Inga Ramonienė, Klaidas Gedvilas
Krepšinis 3×3: 1 vieta - Ap15 grupė (Robertas Strakauskas, Tomas Bunkevičius, Modestas Juodeikis)
2015-12-10 Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vykusiose Šiaulių zonos profesinių mokymo įstaigų mokinių šaškių varžybose
mokyklos merginų komanda (Viktorija Šliogerytė, Milda Riaubaitei, Viktorija Žulpaitė) iškovojo III vietą. Mokytojas Juozas Šveistrys.
2015-12-15 Kuršėnų politechnikos mokykloje vykusiose Šiaulių zonos profesinių mokymo įstaigų mokinių stalo teniso varžybose
mokyklos merginų komanda (Aistė Žiulpaitė, Deimantė Vaitkevičiūtė, Modesta Aušinskytė, Viktorija Andriejevaitė) iškovojo II vietą. Mokytojas Edmundas Skrodenis
Viktorija Andriejevaitė varžybose iškovojo I vietą.
2015-12-05 Raseiniuose vykusiame Lietuvos kyokushin karate federacijos vidurio Lietuvos moksleivių varžybose
Arvydas Višinskis iškovojo I vietą.
2015-11-21 Kėdainiuose vykusiame Lietuvos kyokushin karate federacijos moksleivių taurės varžybų finale
Arvydas Višinskis iškovojo II vietą.
2015-11-19 karinių ir sportinių varžybų rezultatai:
Komandinės rungtys:
Stalo tenisas - II vieta
Šaudymas - II vieta
Virvės traukimas - I vieta
Svarsčio kėlimo asmeninės varžybos:
Deividas Tomkus - III vieta
Deividas Šimkus - I vieta
Mantas Malakauskas - I vieta
Komanda - varžybų nugalėtoja.
Sveikatingumo dienos nugalėtojai
Krosas:
I vieta - Modesta Aušinskytė (A-Pb15 grupė), Dainius Danilevičius (1Ak14 grupė)
II vieta - Ona Servaitė (Pr-Pb13 grupė), Ovidijus Žaluda (A-Pb15 grupė)
III vieta - Gintarė Kundrotaitė (A-Pb15 grupė), Eitmantas Žilinskis (A14 grupė)
Komandinės estafetės:
Merginos Vaikinai
I vieta - A-Pb15 grupė (I) I vieta – A-Pb15 grupė (II)
II vieta - A-Pb15 grupė (II) II vieta – A-Pb15 grupė (I)
III vieta – A14 grupė
Aktyviausiai dalyvavusi grupė- A-Pb15 grupė
Aktyviausi dalyviai- Modesta Aušinskytė ir Ovidijus Žaluda (A-Pb15 grupė)
2015-09-19 Latvijos Respublikos Saldus m. vykusiame atvirame tarptautiniame sunkiosios atletikos turnyre
Deivydas Jucius iškovojo I vietą.
2015-06-12 Lietuvos jaunių sporto žaidynėse sunkiosios atletikos varžybose
Deivydas Jucius iškovojo I vietą.
2015-04-24 Lietuvos jaunių sunkiosios atletikos čempionate
Deivydas Jucius iškovojo I vietą.